клуб слово

 

Відкрите засідання читацького клубу «Слово»

 

Наукова бібліотека постійно тримає руку на пульсі часу. Багато віртуальних оглядів присвячено славним ювілеям.  «У плеяді ювілейних дат»  з циклу заходів Наукової  бібліотеки в клубі «Слово», що працює на базі бібліотечного  пункту №4 при ННІ ЕКТ 19.03.2015 проведено відкрите засідання, присвячене 85-річчю Ліни Костенко.

Постать Ліни Костенко настільки цікава і багатогранна, що було дуже важко на чомусь зупинитися. Ми багато раз збиралися, обговорювали, переглядали відео, прослуховували пісні на слова Ліни Костенко. Всі поезії Ліни достойні того, щоб їх озвучити. По її романах в віршах «Маруся Чурай», «Дума про братів»,  «Берестечко»  треба вивчати історію України. Громадянська позиція в Ліни Василівни багата  надзвичайними вчинками, ми годинами обговорювали її лауреатства,цікаві  пригоди з її нагородженням і ще цікавіші з ненагородженням… Але що цікаво справжнім цінителям літератури, тобто постійним членам клубу, не обовязково  викличе захоплення  в усіх студентів. Тому зупинились на вподобаннях самих студентів. І не помилилися! Виявилося, що обрали вони краще з кращого!!!

 ( Це для тих хто розказує, що молодь не читає, і не має естетичних смаків)

«Комусь – щоб хліба скибка, Комусь-щоб тільки лаври…» - прочитав Олександр Пяткін (31-Е). Пейзажні образи «Красива осінь вишиває клени червоним, жовтим, срібним, золотим» філігранно змалював словами  Дмитро Криштопа (31-Е). А ця близька всій молоді неперевершена любовна лірика: «Очима ти сказав мені люблю…» - призналась Юля Бельська(31-Е). «Не говори печальними очима»  зворушено, навіть розчулено просила викладач Ольга Юріївна Хандола. Будь обережним «Я егоїстка» попереджувала Альона Стаценко (58-Ам).

У виконанні Віталія Володимировича Сухіна  «Коректна Ода ворогам» - це пам’ятка кожному, хто хоче вижити в цьому світі зберігаючи добрий гумор і здоровий глузд. Ніжною ниточкою - мереживом, що зєднувала всю програму стала ведуча Анастасія Токар (41Е). 

 

 
 
 
 

 

Керівник  читацького клубу «Слово» Сьомак Т.І.,

 бібліотекар 1 категорії

 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Гра - конкурс «Я люблю Україну»

2019-12-06

Третього грудня 2019 року для першокурсників ННІ БМ була проведена гра-конкурс «Я люблю Україну». Організаторами цього заходу виступили постійні та надійні партнери: кафедра культурних універсалій і Наукова бібліотека за активної підтримки та сприяння дирекції ННІ БМ і профспілкового комітету ХНТУСГ.

День Збройних сил України

2019-12-04

6 грудня відзначається День української армії - свято мужніх і сильних військових, які ризикуючи собою стоять на варті миру, захищають національну безпеку, суверенність нашої держави, мир і спокій українського народу. Це свято відзначається щорічно 6 грудня - в день ухвалення в 1991 році закону України «Про Збройні Сили України».

Книга тижня

2019-12-02

Екологічна токсикологія [Текст] : навч. посіб. / В. К. Пузік [та ін.] ; Харків. нац. аграр. ун-т ім. В. В. Докучаєва. – Харків : ХНАУ : Мачулін, 2016. – 352 с.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка