Науково-практична конференція "Бібліотечно-інформаційне середовище як драйвер змін та інновацій в освіті"

Мета конференції:

 • обговорення питань ролі бібліотек ЗВО у сприянні розвитку інституціональних місій і цілей, активізації інноваційних процесів у забезпеченні бібліотеками інформаційного супроводу  науки та освіти  на сучасному етапі.
 • Запрошуємо Вас оприлюднити результати Вашого практичного досвіду та наукових досліджень, здійснити їх апробацію серед учасників конференції, отримати на них відгуки та обмінятися думками.

Пропонується обговорення :

 • бібліотека і якість освіти;
 • вільний доступ до науково-освітніх ресурсів;
 • роль бібліотеки у  просуванні результатів наукової діяльності університету до вітчизняного та світового науково-інформаційне середовище;
 • інноваційно-комунікаційні технології у діяльності бібліотеки ЗВО;
 • партнерство бібліотеки з науковцями та підтримка наукометричніх та бібліометричних досліджень;
 • диверсифікація управління бібліотекою ЗВО;
 • збереження наукового надбання ЗВО;
 • фонди рідкісних і цінних видань як фактори забезпечення науково-дослідної діяльності;
 • розвиток інформаційної культури користувачів і сприяння академічній доброчесності;
 • формування особистості студентів засобами соціокультурної діяльності.

В роботі конференції передбачається застосування технологій коучингу та спілкування в форматі book-swap (книжковий своп). Для участі у book-swap як засобу обміну знаннями і книгами «наживо» пропонуємо ознайомитись з додатковою інформацією (див. нижче).

Участь у конференції безкоштовна.

Реєстрація для участі у конференції в Google Forms за посиланням (або нижче на цій сторінці):  

Бібліотечно-інформаційне середовище як драйвер змін та інновацій в освіті

Доповіді приймаються до 20 вересня 2019 року в електронному вигляді на e-mail: o.rybalchenko@ukr.net з позначкою конференція, файл - прізвище автора.

Оргкомітет залишає за собою право відмовити у прийомі матеріалів, які не відповідають вимогам.

Вимоги до оформлення доповідей:

Доповіді приймаються у форматі doc або docx.

Обсяг доповіді – 4-6 сторінок. Формат – А 4. Шрифт – TimesNewRoman, кегль – 14. Міжрядковий інтервал – одинарний. Абзац – 1,25. Поля: 2 см. Сторінки доповіді без нумерації. Вирівнювання тексту доповіді – по ширині. Назва доповіді – вирівнювання по центру.

На початку доповіді у верхньому правому кутку сторінки вказується індекс УДК. Далі двома мовами (українською, англійською): назва доповіді; інформація про авторів у такому порядку: прізвище, ім'я, по батькові; вчена ступінь, посада; повна назва організації місця роботи/навчання; анотація та ключові слова.

Список літератури оформлюється в алфавітному порядку та згідно з ДСТУ 8302:2015.

Матеріали конференції планується розмістити в Електронному архіві Open Archive KhNTUA.

Адреса оргкомітету:

61001, м. Харків, проспект Московський, 45, Наукова бібліотека ХНТУСГ

Контакти: (057) 732 99 63

е-mail: agrouniverbib@ukr.net

Директор Ніколаєнко Наталія Миколаївна, кандидат наук із соц. комунікацій

е-mail: nnataliya196513@gmail.com

Заступник директора Рибальченко Олена Миколаївна, 095 7288956

Заступник директора Наугольнова Неля Геннадіївна, 099 173171, 063 8690196.

 

Проїзд, проживання, харчування здійснюється за кошти учасника. Оргкомітет сприяє розміщенню учасників у готелях м. Харкова, гуртожитку ХНТУСГ за індивідуальним запитом (інформацію надати до 20 вересня 2019 р.).

Ваша участь у конференції – чудова нагода для дискусії в колі колег, організації конструктивного діалогу і обміну досягненнями у модернізації бібліотечної діяльності в закладах вищої освіти.

 

Коучинг – це сучасна технологія, яку створили для розвитку потенціалу людей і команд, задля досягнення заздалегідь узгоджених цілей та докорінної зміни моделей поведінки, що призводить до розкриття внутрішнього потенціалу особистості.

Book-swap (книжковий своп).

Чи не в кожній бібліотеці є зона буккросингу – поличка або навіть ціла шафка з написом «Візьми книгу з собою!», або «Збери свою особисту бібліотеку безкоштовно!» – місця, куди можна принести  книги і просто залишити їх для наступного господаря.

Сьогодні буккроссинг еволюціонує і перетворюється ... в книжковий своп. Це вже не просто «залиш, що не потрібно, і забирай, що є », а книгообмін, вірніше, навіть, – взаємообмін книгами під час літературних бесід за чашкою кави, чаю.

Новий формат обміну книгами має мету – обміняти свої улюблені, вже прочитані книги на рівноцінні чужі,  насолоджуючись спілкуванням серед книгоманів.

Кожен бажаючий зможе порекомендувати свою прочитану книгу (кілька книг) всім оточуючим, взявши натомість на прочитання будь-яку нову, принесену іншим гостем.

Приносити можна книги будь-яких жанрів і авторів в гарному стані  відповідно до приказки: «Ідеальна книжка – та, яку ви б порадили прочитати другу».

 

 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

До дня Гідності і Свободи

2019-11-20

Для відданя належної шани патріотизму й мужності українських громадян - учасників АТО. Наукова бібліотека пропонує ознайомитись з віртуальною виставкою однієї книги  "Місячна соната війни" Леоніда Логвиненка та з добіркою книг про війну на Сході України "Війна, що торкнулася кожного"

Книга тижня

2019-11-18

Добробут корів на молочних комплексах [Текст] : навч. посіб. / В. І. Гноєвий [та ін.] ; за ред. В. І.Лебединського ; Харків. держ. зоовет. акад.  –  Харк ів : Оперативна поліграфія : ФОП  Здоровий  Я. А., 2018.  –  247 с.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка