«До Європи через книгу»

День Європи в Україні відзначають у травні місяці щорічно, починаючи з 2003 року. Відзначення цього дня – ще одна можливість для українців долучитися до європейських цінностей.

Афіни – Всесвітня столиця книги – 2018 

Всесвітній день книги й авторського права відзначається 23-го квітня щорічно з 1997 року. З 2001 року обирають «Світову столицю книги», де проводять культурні заходи міжнародного масштабу.  

«Крути – наша слава, наша історія» 

29 січня відзначається день пам’яті Героїв Крут – саме там у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.

«Свіча пам’яті»

У 2005 році Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію № 60/7 "Пам'ять про Голокост", що проголосила 27 січня Міжнародним днем пам'яті жертв Голокосту.

День чествования участников ликвидации последствий аварии на Чернобыльской АЭС

Згідно з Указом Президента України від 10 листопада 2006 року №945/2006 День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відзначають щорічно 14 грудня у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС (ЧАЕС).

Його «Щедрик» співає весь світ: до 140-річчя від дня народження Миколи Леонтовича

«Ой ви, білі лебедоньки, голосні пісні,
Ви літайте, ви шугайте в рідній стороні!
Згинув славний Леонтович у досвітній час,
Білі крила, як вітрила, залишив для нас.
Слава славна не поляже, не помре в віках,
Славен славний Леонтович, Хай живе в піснях!

Всесвітній  день волонтера

Допомога ближньому є невід'ємною частиною людяності. 5 грудня вшановують волонтерів - людей, які безкоштовно допомагають нужденним. Наукова бібліотека пропонує ознайомитися з віртуальною інформиною, яка присвячена Всесвітньому дню волонтера.

Підписка на Віртуальні огляди

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозиторії ХНТУСГ

Тобі першокурснику.

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

День Конституції України

2019-06-27

Прийняття Конституції в 1996 році закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність,стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. День Конституції України святкується щорічно 28 червня і відповідно до Основного Закону є державним святом та неробочим днем.

Олександр Нанка: "Гарний початок – половина справи, як казав Платон!"

2019-06-25

За сприяння Наукової бібліотеки наприкінці червня в рамках рейтингування кафедр була вперше організована виставка наукової, навчальної і навчально-методичної літератури, виданої науковцями 32 кафедр Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка протягом 2018-2019 навчального року, наявної у бібліотечному фонді.

Міжнародна науково-практична конференція «Наукова еволюція досліджень бібліоінформаційної ноосфери»

2019-06-21

19 – 21 червня 2019 р. директор Наукової бібліотеки Ніколаєнко Н.М. взала участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Наукова еволюція досліджень бібліоінформаційної ноосфери», яка відбулася на базі Наукової бібліотеки ОНУ імені І.І. Мечникова (м. Одеса).

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка