Віртуальні виставки

День Конституції України

Прийняття Конституції в 1996 році закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність,стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. День Конституції України святкується щорічно 28 червня і відповідно до Основного Закону є державним святом та неробочим днем.

Наукова бібліотека запрошує Вас переглянути віртуальну виставку "Оберіг нашої державності"

Віртуальна інформина "Читаймо разом!"

У рамках книжкового фестивалю Kharkiv BookFest відбудуться зустрічі з сучасною українською письменницею Дарою Корній і поетесою Лілією Собко.  Наукова бібліотека пропонує Вам познайомитися з книгами цих авторів, які є в її фондах.
Запрошуємо Вас переглянути віртуальну інформину  "Читаймо разом!"

Улюблені книги відомих, знаменитих людей України та зарубіжжя, які вони радять прочитати

У рамках Книжкового фестивалю "Kharkiv BookFest" Наукова бібліотека підготувала віртуальну виставку   "Улюблені книги відомих, знаменитих людей України та зарубіжжя, які вони радять прочитати", в якій розповість Вам про улюблені книги відомих людей та знаменитостей. Одні віддають перевагу класиці, другі - сучасним книгам, а треті читають маловідомих авторів.

Всесвітній день культурного різноманіття в ім’я діалогу та розвитку

Однією зі світових національних культур є багата, різноманітна та цікава українська культура. Наукова бібліотека пропонує вам ознайомитися з різноманіттям української культури, зокрема поезії, у віртуальному альманасі «Поетична Україна». Творчість українських поетів є невід’ємною частиною і одним з кращих надбань світової поетичної скарбниці.    

Міжнародний день книги та авторського права! 

23 квітня – Міжнародний день книги та авторського права!

Може, не найбiльше, але найкраще диво свiту – це книга. Тiльки подумай: ти читаєш про країну, в якiй нiколине був, i мовби сам опиняєшся у цiй незнанiй країнi. Ти наче стаєш незримим учасником усiх подiй, якимось дивом у минулому або майбутньому, мандруючи сторiнками творiв...

Пропонуємо вітруальну подорож “ЦІНУЙМО КНИГУ ЯК НАЙБІЛЬШУ СВЯТІСТЬ: ПАМ'ЯТНИКИ ЧИТАЧАМ ТА КНИГАМ В УКРАЇНІ”

День письменника

День письменника святкують щороку майже у всіх країнах світу, бо  в світі виходить величезна кількість книжок, на які з нетерпінням чекають мільйони читачів, і українці — не виняток.     Сьогодні в Україні працюють багато майстрів слова, які сповідають різні творчі напрямки, виконуючи свій обов’язок – доносити до людей правду. Сучасна українська література  –  явище хоч і молоде, однак, цілком сформоване і самобутнє. Багатьох класиків сьогодення люблять, читають та поважають в літературних колах. Їх перекладають різними мовами, а книги отримують престижні світові премії.

29 січня до Дня пам'яті героїв Крут

"Сила незламного духу"

Українська громадськість щороку 29 січня вшановує пам'ять молодих борців за волю, полеглих у бою під Крутами. З нагоди цієї пам’ятної історичної дати Наукова бібліотека пропонує Вам переглянути віртуальний огляд «Сила незламного духу»

ЕКТ - 70 лет

Навчально-науковий інститут енергетики та комп'ютерних технологій ХНТУСГ нині святкує своє 70-річчя. Наукова бібліотека щиро вітає колектив ННІ ЕКТ зі славетним Ювілеєм і бажає подальшого процвітання і творчої наснаги.

«...Інженером можна стати за п’ять років, учитись на людину треба все життя» В. Сухомлинський.

8 вересня 2018 року виповнюється 100 років з Дня народження Василя Сухомлинського - великого педагога, письменника, засновника новаторської гуманістичної педагогіки. З цієї нагоди Наукова бібліотека ХНТУСГ пропонує переглянути віртуальну виставку.

Твори-ювіляри 2018

У кожній країні існують свої книжкові перлини, які мають історію написання та видання. Вони збагачують знаннями, допомагають зрозуміти оточуючий світ, відкривають небачені обрії та пробуджують мрії, розкривають таємниці добра і зла.
Наукова бібліотека пропонує Вам віртуальний буклет “Твори-ювіляри 2018”.

Підписка на Віртуальні виставки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозиторії ХНТУСГ

Тобі першокурснику.

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

День Конституції України

2019-06-27

Прийняття Конституції в 1996 році закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність,стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. День Конституції України святкується щорічно 28 червня і відповідно до Основного Закону є державним святом та неробочим днем.

Олександр Нанка: "Гарний початок – половина справи, як казав Платон!"

2019-06-25

За сприяння Наукової бібліотеки наприкінці червня в рамках рейтингування кафедр була вперше організована виставка наукової, навчальної і навчально-методичної літератури, виданої науковцями 32 кафедр Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка протягом 2018-2019 навчального року, наявної у бібліотечному фонді.

Міжнародна науково-практична конференція «Наукова еволюція досліджень бібліоінформаційної ноосфери»

2019-06-21

19 – 21 червня 2019 р. директор Наукової бібліотеки Ніколаєнко Н.М. взала участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Наукова еволюція досліджень бібліоінформаційної ноосфери», яка відбулася на базі Наукової бібліотеки ОНУ імені І.І. Мечникова (м. Одеса).

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка