Віртуальні виставки

Віртуальна інформина "Читаймо разом!"

У рамках книжкового фестивалю Kharkiv BookFest відбудуться зустрічі з сучасною українською письменницею Дарою Корній і поетесою Лілією Собко.  Наукова бібліотека пропонує Вам познайомитися з книгами цих авторів, які є в її фондах.
Запрошуємо Вас переглянути віртуальну інформину  "Читаймо разом!"

Улюблені книги відомих, знаменитих людей України та зарубіжжя, які вони радять прочитати

У рамках Книжкового фестивалю "Kharkiv BookFest" Наукова бібліотека підготувала віртуальну виставку   "Улюблені книги відомих, знаменитих людей України та зарубіжжя, які вони радять прочитати", в якій розповість Вам про улюблені книги відомих людей та знаменитостей. Одні віддають перевагу класиці, другі - сучасним книгам, а треті читають маловідомих авторів.

Всесвітній день культурного різноманіття в ім’я діалогу та розвитку

Однією зі світових національних культур є багата, різноманітна та цікава українська культура. Наукова бібліотека пропонує вам ознайомитися з різноманіттям української культури, зокрема поезії, у віртуальному альманасі «Поетична Україна». Творчість українських поетів є невід’ємною частиною і одним з кращих надбань світової поетичної скарбниці.    

Міжнародний день книги та авторського права! 

23 квітня – Міжнародний день книги та авторського права!

Може, не найбiльше, але найкраще диво свiту – це книга. Тiльки подумай: ти читаєш про країну, в якiй нiколине був, i мовби сам опиняєшся у цiй незнанiй країнi. Ти наче стаєш незримим учасником усiх подiй, якимось дивом у минулому або майбутньому, мандруючи сторiнками творiв...

Пропонуємо вітруальну подорож “ЦІНУЙМО КНИГУ ЯК НАЙБІЛЬШУ СВЯТІСТЬ: ПАМ'ЯТНИКИ ЧИТАЧАМ ТА КНИГАМ В УКРАЇНІ”

День письменника

День письменника святкують щороку майже у всіх країнах світу, бо  в світі виходить величезна кількість книжок, на які з нетерпінням чекають мільйони читачів, і українці — не виняток.     Сьогодні в Україні працюють багато майстрів слова, які сповідають різні творчі напрямки, виконуючи свій обов’язок – доносити до людей правду. Сучасна українська література  –  явище хоч і молоде, однак, цілком сформоване і самобутнє. Багатьох класиків сьогодення люблять, читають та поважають в літературних колах. Їх перекладають різними мовами, а книги отримують престижні світові премії.

29 січня до Дня пам'яті героїв Крут

"Сила незламного духу"

Українська громадськість щороку 29 січня вшановує пам'ять молодих борців за волю, полеглих у бою під Крутами. З нагоди цієї пам’ятної історичної дати Наукова бібліотека пропонує Вам переглянути віртуальний огляд «Сила незламного духу»

ЕКТ - 70 лет

Навчально-науковий інститут енергетики та комп'ютерних технологій ХНТУСГ нині святкує своє 70-річчя. Наукова бібліотека щиро вітає колектив ННІ ЕКТ зі славетним Ювілеєм і бажає подальшого процвітання і творчої наснаги.

«...Інженером можна стати за п’ять років, учитись на людину треба все життя» В. Сухомлинський.

8 вересня 2018 року виповнюється 100 років з Дня народження Василя Сухомлинського - великого педагога, письменника, засновника новаторської гуманістичної педагогіки. З цієї нагоди Наукова бібліотека ХНТУСГ пропонує переглянути віртуальну виставку.

Твори-ювіляри 2018

У кожній країні існують свої книжкові перлини, які мають історію написання та видання. Вони збагачують знаннями, допомагають зрозуміти оточуючий світ, відкривають небачені обрії та пробуджують мрії, розкривають таємниці добра і зла.
Наукова бібліотека пропонує Вам віртуальний буклет “Твори-ювіляри 2018”.

Підписка на Віртуальні виставки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозиторії ХНТУСГ

Час плине, а пам’ять залишається: книги, що увіковічили Майдан та його Героїв

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61050
Телефон

Відділ обслуговування користувачів:
+380 (57) 732-9963  kireeva_cn@ukr.net

Інформаційно-бібліографічний відділ:
+380 (57) 732-9963  sbo.hntusg@ukr.net

Відділ інформаційних технологій та комп'ютерного забезпечення:
+380 (57) 732-9963  avt2.73@ukr.net

Відділ комплектування та наукової обробки документів:
+380 (57) 732-9963  komplhim17@gmail.com

Новини бібліотеки

Книга тижня

2019-06-10

Проектування елементів енергосистем [Текст] : навч. посіб. для студ. денної та заоч. форм навч. напряму підготовки 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка / М. П. Кунденко [та ін.] ; Харків. нац. техн. ун-т сіл. госп-ва ім. П. Василенка. – Харків : ТОВ "Планета-прінт", 2018. – 223 с.

Експрес-екскурсія по бібліотеці для школярів

2019-06-04

4 червня 2019 року навчально-науковий інститут переробних і харчових виробництв вкотре відчинив свої двері для випускників шкіл – майбутніх абітурієнтів. Школярі мали змогу відвідати навчальні аудиторії, лабораторії та читальний зал №2 Наукової бібліотеки. Бібліотекарі провели для школярів експрес-екскурсію, з якої вони довідалися про історію книги та бібліотеки, її сьогодення та мали змогу ближче познайомитися з фондом читального залу №2. 

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка