Віртуальні виставки

Міжнародний день книги та авторського права! 

23 квітня – Міжнародний день книги та авторського права!

Може, не найбiльше, але найкраще диво свiту – це книга. Тiльки подумай: ти читаєш про країну, в якiй нiколине був, i мовби сам опиняєшся у цiй незнанiй країнi. Ти наче стаєш незримим учасником усiх подiй, якимось дивом у минулому або майбутньому, мандруючи сторiнками творiв...

Пропонуємо вітруальну подорож “ЦІНУЙМО КНИГУ ЯК НАЙБІЛЬШУ СВЯТІСТЬ: ПАМ'ЯТНИКИ ЧИТАЧАМ ТА КНИГАМ В УКРАЇНІ”

День письменника

День письменника святкують щороку майже у всіх країнах світу, бо  в світі виходить величезна кількість книжок, на які з нетерпінням чекають мільйони читачів, і українці — не виняток.     Сьогодні в Україні працюють багато майстрів слова, які сповідають різні творчі напрямки, виконуючи свій обов’язок – доносити до людей правду. Сучасна українська література  –  явище хоч і молоде, однак, цілком сформоване і самобутнє. Багатьох класиків сьогодення люблять, читають та поважають в літературних колах. Їх перекладають різними мовами, а книги отримують престижні світові премії.

29 січня до Дня пам'яті героїв Крут

"Сила незламного духу"

Українська громадськість щороку 29 січня вшановує пам'ять молодих борців за волю, полеглих у бою під Крутами. З нагоди цієї пам’ятної історичної дати Наукова бібліотека пропонує Вам переглянути віртуальний огляд «Сила незламного духу»

ЕКТ - 70 лет

Навчально-науковий інститут енергетики та комп'ютерних технологій ХНТУСГ нині святкує своє 70-річчя. Наукова бібліотека щиро вітає колектив ННІ ЕКТ зі славетним Ювілеєм і бажає подальшого процвітання і творчої наснаги.

«...Інженером можна стати за п’ять років, учитись на людину треба все життя» В. Сухомлинський.

8 вересня 2018 року виповнюється 100 років з Дня народження Василя Сухомлинського - великого педагога, письменника, засновника новаторської гуманістичної педагогіки. З цієї нагоди Наукова бібліотека ХНТУСГ пропонує переглянути віртуальну виставку.

Твори-ювіляри 2018

У кожній країні існують свої книжкові перлини, які мають історію написання та видання. Вони збагачують знаннями, допомагають зрозуміти оточуючий світ, відкривають небачені обрії та пробуджують мрії, розкривають таємниці добра і зла.
Наукова бібліотека пропонує Вам віртуальний буклет “Твори-ювіляри 2018”.

Твір-ювіляр Пантелеймона Куліша «Чорна рада»

160 років тому (1857 р.) вийшов у світ перший в українській літературі історичний роман-хроніка «Чорна рада», над яким Пантелеймон Куліш працював упродовж 14 років. Наукова бібліотека пропонує віртуальний буклет «Твори-ювіляри – 2017».

Українська революція 1917-1921 рр.: події та особистості

З метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України та військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності Президент України П. О. Порошенко 22 січня 2016 року підписав Указ No 17 «Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років», яким 2017 рік проголошено Роком Української революції.

Твори-ювіляри  Григорія Квітки-Основ’яненки

Творчість Григорія Квітки-Основ’яненка справила значний вплив на розвиток української літератури. Серед реалістичних творів, що забезпечили невмирущу славу письменника найвизначнішими є «Конотопська відьма» і «Маруся». Наукова бібліотека пропонує віртуальний буклет «Твори-ювіляри – 2017»: 180 років повесті Квитки Основьяненко "Конотопская ведьма" та 185 років повесті "Маруся".

Підписка на Віртуальні виставки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в repo

Час плине, а пам’ять залишається: книги, що увіковічили Майдан та його Героїв

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61050
Телефон

Відділ автоматзації:
740-587-6682
reference@khntusg.edu.ua
(answers within 24 hours)

Відділ комплектування:
740-587-6235
circdesk@khntusg.edu.ua

Новини бібліотеки

Зустріч з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС

2019-04-19

18 квітня 2019 р. Наукова бібліотека організувала для студентів першого курсу ННІ БМ (вул. Алчевських, 44) зустріч з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС. Зустріч почалася з показу презентації про нинішній Чорнобиль. Мертве місто, рудий ліс сильно вразили студентів. Після цього виступили запрошені гості: полковники запасу Анатолій Самойлович Баєрбах і Олег Едуардович Світличний.

Народознавче свято «Великодні мотиви»

2019-04-19

Незабаром на землю зійде чудове свято Великодня – святе і чисте, як безхмарне весняне небо, гарне, як молоде життя. Саме цьому Світлому Христовому Воскресінню було присвячене народознавче свято «Великодні мотиви», яке проходило 18-19 квітня у Науковій бібліотеці. Гостями заходу стали студенти 1-х курсів ННІ ПХВ (ПЗ18-1б ; ХТ18-5б)  та  ННІ МСМ (11М; 14АГ).

Відкритий перегляд часописів "Продуктивне свинарство"

2019-04-16

Шановні викладачі та студенти! Запрошуємо вас на відкритий перегляд часописів"Продуктивне свинарство", який відбудеться з 16 по 19 квітня в інформаційно-бібліографічному відділі Наукової бібліотеки (пр. Московський, 45, ауд. 206, ІІ поверх). Чекаємо на вас!

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка