Різноманіття релігії

Нашому часові притаманні вражаючі успіхи наукового пізнання. Як же не радіти цьому? Але не можна забувати, що одні лише знання і майстерність не зможуть привести людей до щасливого і гідного життя. Людство має всі підстави підносити провісників моральних цінностей вище, ніж відкривачів наукових істин.

Альберт Ейнштейн

Література

 

Що стосується релігії, то турботу про неї надайте самій верховній Сутності. Тут ми в темряві і схильні до усіляких помилок. Хто з нас настільки зарозумілий, щоб стверджувати, що його шлях найвірніший?

Фрідріх Великий

 

Література

 

Релігія - це переконання, що все що відбувається з нами надзвичайно важливо. І саме тому вона буде існувати завжди.

 

Чезаре Павезе

 

Література

Религиозно просвещенный человек представляется для меня человеком, который в максимально возможной для него степени освободил себя от пут эгоистических желаний и поглощен мыслями, чувствами и стремлениями, которых он придерживается ввиду их сверхличностного характера.

Альберт Эйнштейн

А что такое свобода? Это вовсе не анархия, не хаос, а это возможность максимального раскрытия человеческих даров, которые заложены в нас изначально. Свобода — это ответственность человека перед Творцом. А из веры, которая лишена возможности выбрать, исчезает ответственность, исчезает практически все.

Александр Мень

Христос учит нас не тому, как произошло зло в мире, — это философия, — а тому, как жить в мире, где есть зло. Он сказал: «В мире будете иметь скорбь, но мужайтесь: Я победил мир».

Александр Мень

Література

 

Релігія - не те, що релігійні думки. Релігія - одна, як сонце одне для всієї земної кулі; релігійні ж думки численні, подібно до променів сонця.

Ж.-П. Ріхтер

 

Література

 

Між релігією і справжньою наукою немає ні спорідненості, ні дружби, ні ворожнечі: вони на різних планетах.

Ф. Ніцше

 

Література

 

Матеріал підготувала головний бібліотекар

Перевозник Т.В.

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2020-02-24

Основи розрахунку та конструкції деревообробного обладнання [Текст] : підручник / В. В. Шостак [та ін.] ; за ред. В. В. Шостак ; Нац. лісотехн. ун-т України. – Львів : Вид-во "Львів. політехніка", 2012. – 392 с.

Засідання Бібліотечної ради ХНТУСГ

2020-02-20

В Науковій бібліотеці 20.02.2020 р. відбулося засідання Бібліотечної ради ХНТУСГ, на якому було розглянуто питання щодо виконання «Плану видання наукових, навчальних та навчально-методичних видань навчально-науковими інститутами ХНТУСГ в 2019-2020 навчальному році».

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка