Встреча с художником

 

Зустріч студентів  з молодим художником 

Тимофієм Джелалі 

 

      4 листопада 2014 р. відбулася зустріч студентів 11 групи ННІ БМ з молодим художником Тимофієм Джелалі у приміщенні Харківської обласної бібліотеки для дітей, де проходила виставка його художніх робіт. Художник розповів про технологію написання картин, про свої творчі плани. Тимофій займається не лише живописом, а й художньою фотографією, пише вірші.

Студенти слухали з великим інтересом розповідь художника і задавали питання. Серед представлених на виставці фотографій студенти обрали 2 найкращих.

Зустріч було організовано головним бібліографом Наукової бібліотеки ХНТУСГ, доцентом каф. культури Н.Г. Грабар.

  


 

  


Keywords, ключові слова: виховна робота бібліотек,  вища освіта,Україна; воспитательная работа библиотек, высшее образование, Украина;educational work of libraries,  higher education, Ukraine.

 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2020-02-24

Основи розрахунку та конструкції деревообробного обладнання [Текст] : підручник / В. В. Шостак [та ін.] ; за ред. В. В. Шостак ; Нац. лісотехн. ун-т України. – Львів : Вид-во "Львів. політехніка", 2012. – 392 с.

Засідання Бібліотечної ради ХНТУСГ

2020-02-20

В Науковій бібліотеці 20.02.2020 р. відбулося засідання Бібліотечної ради ХНТУСГ, на якому було розглянуто питання щодо виконання «Плану видання наукових, навчальних та навчально-методичних видань навчально-науковими інститутами ХНТУСГ в 2019-2020 навчальному році».

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка