Краєзнавчо-туристичний клуб «Патріот»

Краєзнавчо-туристичний клуб ХНТУСГ «Патріот»  створено в 2005 році і його членами вже стали понад  350  любителів подорожей, на сьогодні у списку більше 70 мандрівок!

Подорожуючи, ми беремо участь у проектах «Пізнай свою країну» для молоді та студентів, «Сто чарівних куточків України, які варто відвідати», у краєзнавчому циклі «Історія міст та сіл України», та країнознавчому циклу «З усім світом на «Ти». Складовою краєзнавчих проектів є конкретні тематичні напрями туристсько-екскурсійних маршрутів, зокрема: «Перлини Слобожанщини», «Фортеці й замки України», «Трипільська культура», «Козацькими шляхами», «Гетьманські столиці», «Музейні скарбниці  України», «Міста – герої України», «Місцями бойової слави», «Мистецька Україна», «Відпочинок в українському селі» тощо. Девізами клубу можна назвати  викази видатного філософа Григорія Савича Сковороди: «Життя наше є мандрівка», «Світ не пізнаєш, не знаючи краю свого». З 2019 року впроваджуємо новий краєзнавчий проект «Мій рідний край − моєї долі славний оберіг», мета якого – вивчення і популяризація історії, традицій, сьогодення нашого краю та пошук раніше невідомих даних про нього.

Сьогодні з гордістю констатуємо,  що всі об’єкти Всеукраїнських проектів «Сім чудес України», «Сім природних чудес України» учасники бачили на власні очі та переконалися, що в країні  є багато того, чим можна пишатися!
Туризм наша пристрасть, подорожі роблять нас щасливішими!

Приєднуйтесь до клубу і ми розділимо цю пристрасть з Вами!

Керівник: Кірєєва Світлана Миколаївна, зав. відділом обслуговування  Наукової бібліотеки ХНТУСГ (конт. тел. 099-777-04-59)
 

Subscribe to Краєзнавчо-туристичний клуб «Патріот»

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

День соборності України

2020-01-22

День Соборності України - свято народної єдності, що встановлено на честь дня проголошення в 1919 році Акту возз’єднання УНР і ЗУНР в єдину українську державу

Книга тижня

2020-01-20

 Бакум, Микола Васильович. Проектування сільськогосподарських машин [Текст] : навч. посіб. для студ. вищ. навч. закл. техн. профілю. Ч. 1. Кн. 2. Машини для обробітку грунту / М. В. Бакум ; Харків. нац. техн. ун-т сіл. госп-ва ім. П. Василенка. – Харків : ПромАрт, 2019.– 436 с. 

Шановні науковці!

2020-01-15

Нагадуємо, що ХНТУСГ має доступ до наукометричних БД Scopus та Web of Science. На початку року університет також отримав доступ до повнотекстових ресурсів порталу Springer Link

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка