Читацький літературно-дозвіллєвий клуб «Слово»

Читацький літературно-дозвіллєвий клуб «Слово» відкрив свої двері в 2008 році для  всіх, хто цікавиться культурним життям міста, країни, світу, має власні творчі здібності і прагне  ними поділитися. За роки існування членами клубу стали більше 300 студентів і викладачів.

Гостями клубу в різні роки були: Лауреат Шевченківської премії поет Степан Сапеляк, письменниця Валентина Овод, поетеси Лілія Собко, Алла Солодовник та інші цікаві особистості.

Учасники клубу відвідали творчі зустрічі з Оксаною Забужко, Василем Шклярем, Павлом Мовчаном, Ольгою Герасимюк, Костянтином Стогнієм, Адою Роговцевою, Анатолієм Паламаренко, Ніною Супруненко, Ніною Виноградською та багато інших. 

У практиці роботи клубу – спільне відвідування театрів, музеїв, різноманітних виставок в галереях «Бузок», «Єрмілов-центр» та інші. Члени клубу брали активну участь  у проведенні акції «Ніч музеїв» (2010),  конкурсів «Молода Слобожанщина» (2010-2014), «Читання на драбині» (2009-2019). 

Запрошуємо всіх, хто прагне творчого спілкування, любить поезію і літературу до співпраці за адресою: вул. Різдвяна, 19; 4-й поверх, бібліотека.

Керівник: Сьомак Тетяна Іванівна, бібліотекарка І категорії, (конт. тел.: 099-446-77-34)

## Підписка на Читацький літературно-дозвіллєвий клуб «Слово»

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Послуги МБА та ЕДД

Послуги МБА та ЕДД НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Сканер у подарунок для бібліотеки

2021-12-28

Напередодні новорічних свят Наукова бібліотека отримала від  керівництва ДБТУ довгоочікуваний планетарний сканер, необхідний для оцифрування колекцій рідкісних і цінних видань.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка