Наукові праці кафедри ЮНЕСКО та соціального захисту

    В рамках святкування 25 річчя кафедри ЮНЕСКО та соціального захисту Наукова бібліотека ДБТУ підготувала науково-допоміжний бібліографічний покажчик «Науковий доробок професорсько-викладацького складу кафедри ЮНЕСКО та соціального захисту  (1996-2021 рр.) : до 25-річчя  дня заснування». Це перше видання із започаткованої серії науково-допоміжних покажчиків «Праці кафедр» у новоствореному університеті.
    Видання підготовлене з метою ознайомлення університетської спільноти із станом науково-дослідницької та освітньої діяльності науково-педагогічних працівників та популяризація інтелектуального капіталу кафедри , що забезпечує її авторитет та престиж  у різні роки становлення і розвитку. Покажчик містить короткий історичний нарис, хронологічний покажчик праць, іменний покажчик співавторів. Матеріали в покажчику розміщено за видами видань у хронологічному порядку, в межах року за абеткою авторів та назв творів. Бібліографічний покажчик адресовано науковцям, аспірантам, викладачам. Він може бути корисним у науково-дослідній, науково-методичній та практичній діяльності освітян. Ознайомитися з покажчиком можна за  Посиланням

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Послуги МБА та ЕДД

Послуги МБА та ЕДД НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Сканер у подарунок для бібліотеки

2021-12-28

Напередодні новорічних свят Наукова бібліотека отримала від  керівництва ДБТУ довгоочікуваний планетарний сканер, необхідний для оцифрування колекцій рідкісних і цінних видань.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка