63.3(4Укp-4Хаp)624

К 53

            Книга пам'яті Дробицького яру. Спогади. Нариси. Документи [Текст] : мемуары / авт.-уклад. В. П. Лебедєва, П. П. Сокольський. - Х. : Пpапоp, 2004. - 208 с. : іл.

Аннотация: «Особливим» районом Харкова називали фашисти територію навколо робітничого містечка Тракторного заводу. І мало тоді здогадувався, що приховувалося за цією таємничістю, аж поки у грудні 1941-го у бараках Верстатобуду і 8-го тресту, а потім у Дробицькому яру зондер-вбивці не почали вершити свої криваві злочини. Всього за три тижні вони розстріляли там понад десять тисяч наших співгромадян, чия «провина» полягла лише в тому, що вони були євреями… Про це й розповідає книжка, котру склали архівні документи, нариси, свідчення очевидців трагедії, які дивом урятувалися, спогади рідних та знайомих жертв, фотокартки. До збірника увійшли і списки загиблих людей, чиї імені вдалося встановити.

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2020-02-24

Основи розрахунку та конструкції деревообробного обладнання [Текст] : підручник / В. В. Шостак [та ін.] ; за ред. В. В. Шостак ; Нац. лісотехн. ун-т України. – Львів : Вид-во "Львів. політехніка", 2012. – 392 с.

Засідання Бібліотечної ради ХНТУСГ

2020-02-20

В Науковій бібліотеці 20.02.2020 р. відбулося засідання Бібліотечної ради ХНТУСГ, на якому було розглянуто питання щодо виконання «Плану видання наукових, навчальних та навчально-методичних видань навчально-науковими інститутами ХНТУСГ в 2019-2020 навчальному році».

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка