Краєзнавчо-туристичний клуб «Патріот»

Краєзнавчо-туристичний клуб ХНТУСГ «Патріот»  створено в 2005 році і його членами вже стали понад  350  любителів подорожей, на сьогодні у списку більше 70 мандрівок!

Подорожуючи, ми беремо участь у проектах «Пізнай свою країну» для молоді та студентів, «Сто чарівних куточків України, які варто відвідати», у краєзнавчому циклі «Історія міст та сіл України», та країнознавчому циклу «З усім світом на «Ти». Складовою краєзнавчих проектів є конкретні тематичні напрями туристсько-екскурсійних маршрутів, зокрема: «Перлини Слобожанщини», «Фортеці й замки України», «Трипільська культура», «Козацькими шляхами», «Гетьманські столиці», «Музейні скарбниці  України», «Міста – герої України», «Місцями бойової слави», «Мистецька Україна», «Відпочинок в українському селі» тощо. Девізами клубу можна назвати  викази видатного філософа Григорія Савича Сковороди: «Життя наше є мандрівка», «Світ не пізнаєш, не знаючи краю свого». З 2019 року впроваджуємо новий краєзнавчий проект «Мій рідний край − моєї долі славний оберіг», мета якого – вивчення і популяризація історії, традицій, сьогодення нашого краю та пошук раніше невідомих даних про нього.

Сьогодні з гордістю констатуємо,  що всі об’єкти Всеукраїнських проектів «Сім чудес України», «Сім природних чудес України» учасники бачили на власні очі та переконалися, що в країні  є багато того, чим можна пишатися!
Туризм наша пристрасть, подорожі роблять нас щасливішими!

Приєднуйтесь до клубу і ми розділимо цю пристрасть з Вами!

Керівник: Кірєєва Світлана Миколаївна, зав. відділом обслуговування  Наукової бібліотеки ХНТУСГ (конт. тел. 099-777-04-59)
 

Підписка на Краєзнавчо-туристичний клуб «Патріот»

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами
НБ ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2020-03-30

Кускова, Світлана Вікторівна. Офіс-менеджмент [Текст] : навч.-метод. посіб. для студ. перш.(бакалавр.) рівня вищ. освіти ден. та заоч. форм навч. / С. В. Кускова ; Харків. нац. техн. ун-т сіл. госп-ва ім. П. Василенка. — Харків : [б. в.], 2020. — 312 с. — Бібліогр.: с. 305-308

Твори-ювіляри 2020 (частина 3)

2020-03-26

Наукова бібліотека пропонує переглянути віртуальну виставку “Твори-ювіляри 2020” (частина 3), в якій Ви дізнаєтеся які жінки надихнули Павла Загребельного на написання історичних романів “Євпраксія” та “Роксолана”.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка