"Сторінки історії військових формувань на теренах України від давнини до сьогодення"

Українці в усі часи понад усе цінували свою свободу. І значною мірою через це воювати доводилося багато і часто.
Історія українського війська сягає тих давніх часів, коли тодішні мешканці земель сучасної України змушені були взятися за зброю, щоб боронити життя і свободу своїх близьких, свого народу й суспільства.

Твори-ювіляри  Григорія Квітки-Основ’яненки

Творчість Григорія Квітки-Основ’яненка справила значний вплив на розвиток української літератури. Серед реалістичних творів, що забезпечили невмирущу славу письменника найвизначнішими є «Конотопська відьма» і «Маруся». Наукова бібліотека пропонує віртуальний буклет «Твори-ювіляри – 2017»: 180 років повесті Квитки Основьяненко "Конотопская ведьма" та 185 років повесті "Маруся".

"Розробки вчених Навчально-наукового інституту  технічного сервісу"

Інформаційно-бібліографічний відділ Наукової бібліотеки ХНТУСГ пропонує Вашій увазі віртуальну книжкову виставку «Розробки вчених ННІ ТС» до Дня робітника сільського господарства України, який відзначається 19 листопада.

«Голодомор 1932-1933 років. Геноцид українського народу»

Голодомори – одна з найпохмуріших глав у книзі історії України. Протягом трьох десятиліть наша країна пережила три голодомори, через які загинуло багато людей – загинули не на війні і не від хвороб, а просто від голоду. Наукова бібліотека пропонує віртуальну виставку однієї книги «Голодомор 1932-1933 років. Геноцид українського народу.»

«Катерина Білокур – народна художниця»

7 грудня 2015 р. віповнюється  115 років від дня народження Катерини Білокур. До цієї дати Наукова бібліотека підготувала слайд-лекцію «Катерина Білокур – народна художниця».

До Міжнародного дня музики

Щороку 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день музики. Важливе місце у світовій музичній культурі належить українській музиці. Основоположником української класичної музики, національної музичної творчості, професійної музичної школи в Україні вважається Микола Віталійович Лисенко – видатний композитор, піаніст-віртуоз, музикознавець, музичний етнограф, диригент, талановитий педагог, громадський діяч. Наукова бібліотека пропонує вашій увазі інтерактивний плакат «Микола Лисенко – сонце української музики», присвячений видатному композитору.

Книги про Японію та японців

2017 рік за ініціативи Президента України П. Порошенка оголошений роком Японії в Україні. З цієї нагоди Наукова бібліотека пропонує вам переглянути бібліо-глобус «Книги про Японію та японців».

Інформаційний буклет першокурсника

Шановні першокурсники! Наукова бібліотека вітає вас зі вступом до Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка і пропонує вашій увазі «Інформаційний буклет першокурсника». У цьому буклеті є інформація про особливості наших сервісів та послуги, що стануть вам у нагоді під час навчання. Ми завжди готові допомогти: знайти потрібну інформацію (друковану чи електронну), навчити, розповісти, показати.

Підписка на Віртуальні заходи

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Тобі першокурснику.

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

16 жовтня - Всесвітній день хліба

2019-10-13

        Хліб всьому голова! Хліб один з найпопулярніших продуктів у світі, без якого не обходиться жоден день нашого життя. Тому не дивно, що у нього є і своє свято - Всесвітній день хліба, яке відзначається щорічно 16 жовтня.

День захисника України

2019-10-10

Відповідно до Указу Президента України № 806/2014 від 14-го жовтня 2014-го року в Україні, з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій та перемог українського народу,  встановлено свято - «День захисника України»

Книга тижня

2019-10-07

Контроль якості впливу електромагнітних технологій на біологічні об’єкти [Текст] : монографія / М. П. Кунденко [та ін.] ; Харків. нац. техн. ун-т сіл. госп-ва ім. П. Василенка. – Харків : ФОП Панов А. М., 2019. – 154 с

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка