Анонси

Книга тижня

 Бакум, Микола Васильович. Проектування сільськогосподарських машин [Текст] : навч. посіб. для студ. вищ. навч. закл. техн. профілю. Ч. 1. Кн. 2. Машини для обробітку грунту / М. В. Бакум ; Харків. нац. техн. ун-т сіл. госп-ва ім. П. Василенка. – Харків : ПромАрт, 2019.– 436 с. 

Шановні науковці!

Нагадуємо, що ХНТУСГ має доступ до наукометричних БД Scopus та Web of Science.
На початку року університет також отримав доступ до повнотекстових ресурсів порталу Springer Link

Від Маланки до Водохреща

Новорічні свята тривають!
Наукова бібліотека пропонує вам з 13 по 19 січня взяти участь у жартівливому дозвіллєвому вебквесті "Веселих новорічних свят"!

Публікації науковців ХНТУСГ в БД Scopus та WoS

Науковці ХНТУСГ продовжують підвищувати рівень публікаційної активності в міжнародних наукометричних базах даних Scopus та Web of Science. Свідченням цьому є зростаюча кількість публікацій дослідників, яка на кінець 2019 року складає 69 статей, проіндексованих у Scopus та 43 – в Web of Science Core Collection

Щиро дякуємо за подаровані видання!

Протягом 2019 року було отримано 1232 примірника наукових, навчальних, навчально-методичних, довідкових видань від викладачів і співробітників ХНТУСГ, організацій та установ. Всі ці видання були отримані у дарунок від:

Виставка найкращих художніх творів

У кожній країні існують свої книжкові перлини, які збагачують знаннями, допомагають зрозуміти оточуючий світ, відкривають небачені обрії та пробуджують мрії, розкривають таємниці добра і зла. Наукова бібліотека пропонує Вам віртуальну виставку найкращих художніх творів сучасних українських письменників  “Твори - ювіляри 2019”.

Приємного перегляду!

Гра - конкурс «Я люблю Україну»

Третього грудня 2019 року для першокурсників ННІ БМ була проведена гра-конкурс «Я люблю Україну». Організаторами цього заходу виступили постійні та надійні партнери: кафедра культурних універсалій і Наукова бібліотека за активної підтримки та сприяння дирекції ННІ БМ і профспілкового комітету ХНТУСГ.

День Збройних сил України

6 грудня відзначається День української армії - свято мужніх і сильних військових, які ризикуючи собою стоять на варті миру, захищають національну безпеку, суверенність нашої держави, мир і спокій українського народу. Це свято відзначається щорічно 6 грудня - в день ухвалення в 1991 році закону України «Про Збройні Сили України».

Підписка на Анонси

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2020-01-20

 Бакум, Микола Васильович. Проектування сільськогосподарських машин [Текст] : навч. посіб. для студ. вищ. навч. закл. техн. профілю. Ч. 1. Кн. 2. Машини для обробітку грунту / М. В. Бакум ; Харків. нац. техн. ун-т сіл. госп-ва ім. П. Василенка. – Харків : ПромАрт, 2019.– 436 с. 

Шановні науковці!

2020-01-15

Нагадуємо, що ХНТУСГ має доступ до наукометричних БД Scopus та Web of Science. На початку року університет також отримав доступ до повнотекстових ресурсів порталу Springer Link

Від Маланки до Водохреща

2020-01-14

Новорічні свята тривають! Наукова бібліотека пропонує вам з 13 по 19 січня взяти участь у жартівливому дозвіллєвому вебквесті "Веселих новорічних свят"!

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка