Про нас

Положення про Наукову бібліотеку Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Наукова бібліотека (далі Бібліотека) є структурним підрозділом Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка (далі Університет), який забезпечує документами та інформацією навчально-виховний та науково-дослідницький процеси університету і діє на підставі даного положення.

Нариси з історії Наукової Бібліотеки Харківського національного технічного університету імені  Петра Василенка

Історія бібліотеки ХНТУСГ ім. П. Василенка сягає далекого 1930 року, коли розпочав свою роботу наш університет (у минулому - Харківський інститут сільського господарства). Інститут було відкрито на базі існуючого тоді Інституту землеупорядкування і розташувався він у одному із кращих будинків нашого міста, збудованого ще у 1877 році за проектом архітектора Толкунова К.А.

Бібліотека вдячна

Наукова бібліотека висловлює щиру подяку за допомогу у формуванні фонду та за підтримку в організації навчально-виховного процесу університету.

Книги даровані з особистих бібліотек та колекцій:

  1. Абашник В. О.
  2. Антощенков В. М.
  3. Бредихін В. В.
  4. Горпінченко Н. К

Відділення

Інформаційно-бібліотечні ресурси НБ повністю забезпечують навчальний і науковий  процес Харківського національного технічного університету імені Петра Василенка. Бібліотека безкоштовно надає користувачам інформаційно-бібліотечні послуги,  проводить диференційоване якісне та оперативне обслуговування користувачів на всіх пунктах обслуговування Бібліотеки.

Підписка на Про нас

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в repo

Час плине, а пам’ять залишається: книги, що увіковічили Майдан та його Героїв

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61050
Телефон

Відділ автоматзації:
740-587-6682
reference@khntusg.edu.ua
(answers within 24 hours)

Відділ комплектування:
740-587-6235
circdesk@khntusg.edu.ua

Новини бібліотеки

Зустріч з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС

2019-04-19

18 квітня 2019 р. Наукова бібліотека організувала для студентів першого курсу ННІ БМ (вул. Алчевських, 44) зустріч з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС. Зустріч почалася з показу презентації про нинішній Чорнобиль. Мертве місто, рудий ліс сильно вразили студентів. Після цього виступили запрошені гості: полковники запасу Анатолій Самойлович Баєрбах і Олег Едуардович Світличний.

Народознавче свято «Великодні мотиви»

2019-04-19

Незабаром на землю зійде чудове свято Великодня – святе і чисте, як безхмарне весняне небо, гарне, як молоде життя. Саме цьому Світлому Христовому Воскресінню було присвячене народознавче свято «Великодні мотиви», яке проходило 18-19 квітня у Науковій бібліотеці. Гостями заходу стали студенти 1-х курсів ННІ ПХВ (ПЗ18-1б ; ХТ18-5б)  та  ННІ МСМ (11М; 14АГ).

Відкритий перегляд часописів "Продуктивне свинарство"

2019-04-16

Шановні викладачі та студенти! Запрошуємо вас на відкритий перегляд часописів"Продуктивне свинарство", який відбудеться з 16 по 19 квітня в інформаційно-бібліографічному відділі Наукової бібліотеки (пр. Московський, 45, ауд. 206, ІІ поверх). Чекаємо на вас!

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка