Про нас

Положення про Наукову бібліотеку Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Наукова бібліотека (далі Бібліотека) є структурним підрозділом Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка (далі Університет), який забезпечує документами та інформацією навчально-виховний та науково-дослідницький процеси університету і діє на підставі даного положення.

Нариси з історії Наукової Бібліотеки Харківського національного технічного університету імені  Петра Василенка

Історія бібліотеки ХНТУСГ ім. П. Василенка сягає далекого 1930 року, коли розпочав свою роботу наш університет (у минулому - Харківський інститут сільського господарства). Інститут було відкрито на базі існуючого тоді Інституту землеупорядкування і розташувався він у одному із кращих будинків нашого міста, збудованого ще у 1877 році за проектом архітектора Толкунова К.А.

Бібліотека вдячна

Наукова бібліотека висловлює щиру подяку за допомогу у формуванні фонду та за підтримку в організації навчально-виховного процесу університету.

Книги даровані з особистих бібліотек та колекцій:

  1. Абашник В. О.
  2. Антощенков В. М.
  3. Бредихін В. В.
  4. Горпінченко Н. К

Відділення

Інформаційно-бібліотечні ресурси НБ повністю забезпечують навчальний і науковий  процес Харківського національного технічного університету імені Петра Василенка. Бібліотека безкоштовно надає користувачам інформаційно-бібліотечні послуги,  проводить диференційоване якісне та оперативне обслуговування користувачів на всіх пунктах обслуговування Бібліотеки.

Підписка на Про нас

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозиторії ХНТУСГ

Час плине, а пам’ять залишається: книги, що увіковічили Майдан та його Героїв

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61050
Телефон

Відділ обслуговування користувачів:
+380 (57) 732-9963  kireeva_cn@ukr.net

Інформаційно-бібліографічний відділ:
+380 (57) 732-9963  sbo.hntusg@ukr.net

Відділ інформаційних технологій та комп'ютерного забезпечення:
+380 (57) 732-9963  avt2.73@ukr.net

Відділ комплектування та наукової обробки документів:
+380 (57) 732-9963  komplhim17@gmail.com

Новини бібліотеки

Книга тижня

2019-06-10

Проектування елементів енергосистем [Текст] : навч. посіб. для студ. денної та заоч. форм навч. напряму підготовки 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка / М. П. Кунденко [та ін.] ; Харків. нац. техн. ун-т сіл. госп-ва ім. П. Василенка. – Харків : ТОВ "Планета-прінт", 2018. – 223 с.

Експрес-екскурсія по бібліотеці для школярів

2019-06-04

4 червня 2019 року навчально-науковий інститут переробних і харчових виробництв вкотре відчинив свої двері для випускників шкіл – майбутніх абітурієнтів. Школярі мали змогу відвідати навчальні аудиторії, лабораторії та читальний зал №2 Наукової бібліотеки. Бібліотекарі провели для школярів експрес-екскурсію, з якої вони довідалися про історію книги та бібліотеки, її сьогодення та мали змогу ближче познайомитися з фондом читального залу №2. 

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка