Про нас

Положення про Наукову бібліотеку Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Наукова бібліотека (далі Бібліотека) є структурним підрозділом Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка (далі Університет), який забезпечує документами та інформацією навчально-виховний та науково-дослідницький процеси університету і діє на підставі даного положення.

Нариси з історії Наукової Бібліотеки Харківського національного технічного університету імені  Петра Василенка

Історія бібліотеки ХНТУСГ ім. П. Василенка сягає далекого 1930 року, коли розпочав свою роботу наш університет (у минулому - Харківський інститут сільського господарства). Інститут було відкрито на базі існуючого тоді Інституту землеупорядкування і розташувався він у одному із кращих будинків нашого міста, збудованого ще у 1877 році за проектом архітектора Толкунова К.А.

Відділи

Інформаційно-бібліотечні ресурси НБ повністю забезпечують навчальний і науковий  процес Харківського національного технічного університету імені Петра Василенка. Бібліотека безкоштовно надає користувачам інформаційно-бібліотечні послуги,  проводить диференційоване якісне та оперативне обслуговування користувачів на всіх пунктах обслуговування Бібліотеки.

Підписка на Про нас

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозиторії ХНТУСГ

Тобі першокурснику.

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

День Конституції України

2019-06-27

Прийняття Конституції в 1996 році закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність,стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. День Конституції України святкується щорічно 28 червня і відповідно до Основного Закону є державним святом та неробочим днем.

Олександр Нанка: "Гарний початок – половина справи, як казав Платон!"

2019-06-25

За сприяння Наукової бібліотеки наприкінці червня в рамках рейтингування кафедр була вперше організована виставка наукової, навчальної і навчально-методичної літератури, виданої науковцями 32 кафедр Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка протягом 2018-2019 навчального року, наявної у бібліотечному фонді.

Міжнародна науково-практична конференція «Наукова еволюція досліджень бібліоінформаційної ноосфери»

2019-06-21

19 – 21 червня 2019 р. директор Наукової бібліотеки Ніколаєнко Н.М. взала участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Наукова еволюція досліджень бібліоінформаційної ноосфери», яка відбулася на базі Наукової бібліотеки ОНУ імені І.І. Мечникова (м. Одеса).

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка