Библиотечный журналист

         Бібліотекар-газетяр

Інновації в бібліотечній роботі

 

Ким тільки в наш час може бути бібліотекар! Порадником, консультантом, лектором, педагогом, наставником, провідником у традиційному і віртуальному інформаційному середовищі. Щоб відповідати вимогам сучасності, бути на одній хвилі з користувачами, бібліотечним працівникам потрібно постійно підвищувати свою кваліфікацію, набувати нових навичок і знань. 

У квітні 2016 року у Харківській державній науковій бібліотеці імені В. Г. Короленка працювала Четверта всеукраїнська школа бібліотечного журналіста, в якій навчалися фахівці бібліотек Харкова, Полтави, Запоріжжя, Херсона. Вражає насиченість навчальної програми, різноманіття теоретичного і практичного курсів. Це професійні майстерні і майстер-класи, експрес-вишкіл і теоретичні основи бібліотечної журналістики від провідних спеціалістів бібліотек України і поради випускників попередніх шкіл. Протягом чотирьох днів учасники школи не тільки слухали, а й працювали в творчих групах, навчалися створювати електронні періодичні видання.

  Вітаємо Тетяну Вікторівну Перевозник, головного бібліотекаря Наукової бібліотеки ХНТУСГ, яка отримала диплом ІІІ ступеня за створення газети «БібліоТехА»! 

Газета «БібліоТехА»

 

 

 

 

 

 

Key words, ключові слова: Україна, ВНЗ, бібліотеки, інформаційна робота; Украина, вузы, библиотеки, информационня работа ; Ukraine, universities, libraries, information work, beet, Beet technology.

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозиторії ХНТУСГ

Час плине, а пам’ять залишається: книги, що увіковічили Майдан та його Героїв

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61050
Телефон

Відділ обслуговування користувачів:
+380 (57) 732-9963  kireeva_cn@ukr.net

Інформаційно-бібліографічний відділ:
+380 (57) 732-9963  sbo.hntusg@ukr.net

Відділ інформаційних технологій та комп'ютерного забезпечення:
+380 (57) 732-9963  avt2.73@ukr.net

Відділ комплектування та наукової обробки документів:
+380 (57) 732-9963  komplhim17@gmail.com

Новини бібліотеки

XIV Всеукраїнська конференція молодих вчених та спеціалістів "Історія освіти, науки і техніки в Україні"

2019-05-17

Директор Наукової бібліотеки Ніколаєнко Н. М. 17 травня 2019 р. взяла участь у  XIV Всеукраїнській конференції молодих вчених та спеціалістів "Історія освіти, науки і техніки в Україні" з доповіддю "Розвиток інформаційно-галузевого ресурсу для фахівців сільськогосподарської галузі"

Зустріч з директором Державної наукової установи «Книжкова палата України ім. Івана Федорова»

2019-05-15

15 травня в Харківському національному університеті радіоелектроніки відбулася зустріч з директором Державної наукової установи «Книжкова палата України ім. Івана Федорова» – М. І. Сенченком, яка була присвячена 100-літтю створення закладу. На зустрічі були присутні провідні фахівці бібліотек ЗВО м. Харкова, у тому числі директор НБ ХНТУСГ Ніколаєнко  Н. М. та заступник директора НБ Наугольнова Н. Г.

День вишиванки в НБ ХНТУСГ

2019-05-15

16 травня святкуємо Всеукраїнське свято – День вишиванки. Кольоровими нитками вишиванка вплетена у наші традиції і найважливіше те, що, маючи вікову історію, вона не втратила своєї популярності і до сьогодні.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка