Богомолов-монография

 

Презентація монографії О. В. Богомолова

 «Сепарация трудноразделимых сыпучих смесей (научное обоснование энергосберегающих процессов и оборудования)».

 

Наукова бібліотека ХНТУСГ пропонує ознайомитися з новим науковим виданням – монографією професора ХНТУСГ О. В. Богомолова «Сепарация трудноразделимых сыпучих смесей (научное обоснование энергосберегающих процессов и оборудования)».

У монографії наведено теоретичне узагальнення і нове вирішення наукової проблеми, яка полягає в науковому обгрунтуванні енергозберігаючих процесів сепарації  сипких сумішей, шляхом спрямованої зміни траєкторій переміщення часток суміші органами розроблених сепараторів з урахуванням фізико-механічних властивостей  компонентів суміші.

Це дозволило створити блочно-модульні сепаратори з поверхнями найменшого опору, гравітаційні багатоярусні ударні і гіраційні сепаратори та впровадити їх у виробництво.

Наукова бібліотека висловлює велику подяку професору О.В. Богомолову за допомогу у поповненні фонду бібліотеки.

Наукова бібліотека запрошує ознайомитися з монографією О. В. Богомолова на бібліотечному пункті № 2 (вул. Мироносицька, 92, І поверх).

 

 

 

 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2020-02-24

Основи розрахунку та конструкції деревообробного обладнання [Текст] : підручник / В. В. Шостак [та ін.] ; за ред. В. В. Шостак ; Нац. лісотехн. ун-т України. – Львів : Вид-во "Львів. політехніка", 2012. – 392 с.

Засідання Бібліотечної ради ХНТУСГ

2020-02-20

В Науковій бібліотеці 20.02.2020 р. відбулося засідання Бібліотечної ради ХНТУСГ, на якому було розглянуто питання щодо виконання «Плану видання наукових, навчальних та навчально-методичних видань навчально-науковими інститутами ХНТУСГ в 2019-2020 навчальному році».

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка