Буктрейлер Шевченко

Буктрейлер книги Юрія Ковтуна "Тарасові музи"

(до  дня народження Т.Г.Шевченка)

      Юрій Іванович Ковтун - професор Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка, доктор наук, відомий фахівець у галузі сільгоспмашинобудування та механізації агропромислового комплексу. Його перу належить ряд публікацій з історії України та нариси про життя видатних українських постатей. Він є дослідником життя та творчості Т.Г. Шевченка. Першою його книгою була книга про коханих жінок Т.Шевченка "Тарасові музи". Цікаво, що перевидана ця книга була вже під назвою "Кохані жінки Шевченка". У науково-популярній книзі розповідається про жіноцтво, яке оточувало Тараса Шевченка, його сердечні почуття, його музи, що надихали великого поета, художника на створення геніальних поезій і невмирущих полотен, про музу всього його життя, якою була для нього Україна.

 

 

 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами
НБ ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2020-03-30

Кускова, Світлана Вікторівна. Офіс-менеджмент [Текст] : навч.-метод. посіб. для студ. перш.(бакалавр.) рівня вищ. освіти ден. та заоч. форм навч. / С. В. Кускова ; Харків. нац. техн. ун-т сіл. госп-ва ім. П. Василенка. — Харків : [б. в.], 2020. — 312 с. — Бібліогр.: с. 305-308

Твори-ювіляри 2020 (частина 3)

2020-03-26

Наукова бібліотека пропонує переглянути віртуальну виставку “Твори-ювіляри 2020” (частина 3), в якій Ви дізнаєтеся які жінки надихнули Павла Загребельного на написання історичних романів “Євпраксія” та “Роксолана”.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка