час общения

Година спілкування «Академік Василенко Петро Мефодійович - корифей землеробської механіки»

В рамках «Декади сільськогосподарської книги», що проводить наукова бібліотека ХНТУСГ, 12 листопада 2013 року в ННІ ТС (51 ТМ, 47 ТС) проведена година спілкування «Академік Василенко Петро Мефодійович - корифей землеробської механіки»  з циклу «Вчені - аграрії».

Кірєєва С.М  (зав. сектором наукової бібліотеки) в своєму виступі   розкрила цікаві факти  з біографії видатного вченого  та його наукові розробки.

Ковальчук М.Б. (бібліотекар І кат) зробила бібліографічний огляд часописів сільськогосподарської тематики, що надходять до читальної зали №1 (пр. Московський, 45).

В проведенні заходу  допомогли викладачі кафедри технічних систем ремонтного виробництва:  професор  Скобло Т.С., доцент Сиромятніков  П.С. (голова Ради кураторів ННІ ТС) та доцент Карпусенко В.Ф.

Присутні з цікавістю прослухали наданий матеріал та були проінформовані  про наступні заходи «Декади сільськогосподарської книги».

Бібліографічний список літератури

Василенко Петро мефодійович

 

 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2020-02-24

Основи розрахунку та конструкції деревообробного обладнання [Текст] : підручник / В. В. Шостак [та ін.] ; за ред. В. В. Шостак ; Нац. лісотехн. ун-т України. – Львів : Вид-во "Львів. політехніка", 2012. – 392 с.

Засідання Бібліотечної ради ХНТУСГ

2020-02-20

В Науковій бібліотеці 20.02.2020 р. відбулося засідання Бібліотечної ради ХНТУСГ, на якому було розглянуто питання щодо виконання «Плану видання наукових, навчальних та навчально-методичних видань навчально-науковими інститутами ХНТУСГ в 2019-2020 навчальному році».

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка