copy-golovna20150218

      ОГОЛОШЕННЯ 

   

17 лютого - День спонтанного прояву доброти  

    Це свято має досить невелику історію. Ініціаторами появи свята стали міжнародні благодійні організації, які вирішили об’єднати всіх людей планети добрими вчинками, незалежно від їх віросповідання, громадянства та національної приналежності. Наукова бібліотека пропонує віртуальну презентацію до Дня спонтанного прояву доброти.

читати далі... 

Електронна бібліотека України  

14 лютого - Міжнародний день дарування книги 

    Міжнародний день дарування книги (International Book Giving Day) - одне з наймолодших свят в календарі. Цей захід є рядовою ініціативою, яка проводиться виключно добровольцями, такими ж, як ви! До цього свята Наукова бібліотека підготувала віртуальну презентацію, в якій висловлено щиру подяку всім, хто не байдужий до Наукової бібліотеки, книг і читання! Подаровані видання – гарне поповнення нашого книжкового фонду!

читати далі... 

Рідне  

Шановні користувачі !!!

    НАУКОВА БІБЛІОТЕКА запрошує Вас на щорічну перереєстрацію, яка проводиться на усіх бібліотечних пунктах до

31 березня 2015 року

   Для перереєстрації треба надати всю наявну літературу, при необхідності подовжити термін користування примірниками  

 

 

 

 Календар знаменних і пам'ятних дат на 2015 рік                     

Календар  містить інформацію про визначні та пам’ятні події історії, політичного, економічного, культурного життя України, ювілеї видатних осіб. які відзначатимуть у поточному році. «Календар… на 2015 рік» призначений надати допомогу викладачам, кураторам груп, студентському комітету, керівникам клубів, всім, хто займається  виховною роботою в університеті, а також співробітникам  Наукової бібліотеки ХНТУСГ для планування культурно-просвітницької роботи, організації книжкових виставок, переглядів, проведенні масових заходів тощо.

читати далі...  

 

 

Фотозвіт подорожі краєзнавчо-туристичного клубу «Патріот» в дивовижну країну – ЗАКАРПАТТЯ        

                          

Наукова бібліотека пропонує фотозвіт подорожі краєзнавчо-туристичного клубу «Патріот» в Закарпаття.Учасники подорожі були приємно здивовані чудовими краєвидами, визначними місцями, цікавими атракціями! Знову відчули усі смаки та  насолоду від навколишніх місцин!

читати далі...  

 

 

 

 

Наукова періодика України у SciVerse Scopus

    Наукова бібліотека ХНТУСГ пропонує доступ до списку наукових журналів України, що враховуються у наукометричній базі даних SciVerse Scopus. Список складений за даними списку джерел наукометричної бази даних SciVerse Scopus.

     читати далі...  

 

 

 Єдина картка читача

     З 1 вересня 2013 року Наукова бібліотека ХНТУСГ запровадила для відвідувачів єдиний читацький квиток «Єдина картка читача». Єдина картка читача - це єдиний документ, що надає право користування всіма інформаційними ресурсами й послугами бібліотек-учасниць Проекту ВНЗ м. Харкова.

     Доступ за поданням єдиної картки читача до БД Scopus : – ЦНБ ХНУ ім. Каразіна – 8 пов., кім. 8-12, інтернет-зал; – НБ ХНУРЕ – Головний корпус, 3 пов., кім. 352, ЕЧЗ.

читати далі...  

 

 

 
 
 
 
 
 

 Зразок подачі списків публікацій співробітників ХНТУСГ у Наукову бібліотеку

читати далі... 

 

 

 

 
 
 
 
 

  Пропонуємо ознайомитися з інформацією     

Наукова бібліотека ХНТУСГ пропонує ознайомитися з інформацією про надходження книжкових та періодичних видань з сільського та лісового господарства Національноі бібліотеки України ім. В. І. Вернадського.

Ви маєте можливість замовити потрібні видання на міжбібліотечному абонементі .

   читати далі...   

     
 
 

 

  


 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

Адреса

просп. Московський, 45, Харків 61050,Україна

Тел.: +38(057) 732-99-63

agrouniverbib@ukr.net

   
 
 
 
 
     

 

 

 

       
         
         

 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2020-02-24

Основи розрахунку та конструкції деревообробного обладнання [Текст] : підручник / В. В. Шостак [та ін.] ; за ред. В. В. Шостак ; Нац. лісотехн. ун-т України. – Львів : Вид-во "Львів. політехніка", 2012. – 392 с.

Засідання Бібліотечної ради ХНТУСГ

2020-02-20

В Науковій бібліотеці 20.02.2020 р. відбулося засідання Бібліотечної ради ХНТУСГ, на якому було розглянуто питання щодо виконання «Плану видання наукових, навчальних та навчально-методичних видань навчально-науковими інститутами ХНТУСГ в 2019-2020 навчальному році».

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка