декада КПР

 

Декада просвітницької роботи 

«Любов до рідного краю, знання його історії –

основа, на якій тільки й може здійснюватися

зростання духовної культури всього

суспільства».

Д.С. Лихачов

    Наукова бібліотека ХНТУСГ керуючись Концепцією національно-патріотичного виховання молоді (27.10.2009), яка визначає, що «головною метою національного виховання молоді - є формування свідомого громадянина – патріота Української держави» проводить декаду просвітницької роботи спільно з кураторами кафедр університету «Деревооброблювальні технології та системотехніка лісового комплексу» та «Транспортні технології і логістика». В ці дні бібліотека провела години освіченості в студентських групах: 22 ТТ (куратор Музильов Д.О.), 23 ТДО (куратор Шевченко Д.О.), 38 ТТ (куратор Кутья О.В), 39 ТДО (куратор Дяченко В.Ю.), 37ТЗ/ТЛ (куратор Чаплигін Є.М.), 44ТС (куратор Градиський Ю.О.), 52ОЛКм (куратор Літовка С.В.), 53ТВЗДм (куратор Сабліна М.О.)

       Співробітниками бібліотеки Кірєєвою С.М. та Литовкіною О. П. були прочитані лекції-огляди: «Академік П.М.Василенко - засновник наукової школи землеробської механіки в Україні», «Видатні вчені в галузі сільськогосподарського виробництва»; за краєзнавчим напрямом: «Незвичайні, оригінальні пам’ятники і скульптури в історії та звичаях харків’ян»; за сприянням викладача Дяченко В.Ю. (каф. ДТСЛК) «І.Ю. Рєпін - видатний художник-реаліст», «Мальовнича Слобожанщина: до 160 річчя видатного живописця С. Васильківського».   

 

Keywords, ключові слова: виховна робота бібліотек, патріотичне виховання, , вища освіта,Україна; воспитательная работа библиотек, патриотическое воспитание, высшее образование, Украина;educational work of libraries, patriotic education,  higher education, Ukraine.

 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами
НБ ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

13 вересня - День пам’яті жертв фашизму

2020-09-13

Це День пам’яті десятків мільйонів людей, які загинули в Другій світовій війні: мільйонів солдатів та ще більше – мирних жителів, які загинули внаслідок бомбардувань, у концтаборах, від хвороб та від голоду, який відзначається щорічно у другу неділю вересня.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка