декада КПР

 

Декада просвітницької роботи 

«Любов до рідного краю, знання його історії –

основа, на якій тільки й може здійснюватися

зростання духовної культури всього

суспільства».

Д.С. Лихачов

    Наукова бібліотека ХНТУСГ керуючись Концепцією національно-патріотичного виховання молоді (27.10.2009), яка визначає, що «головною метою національного виховання молоді - є формування свідомого громадянина – патріота Української держави» проводить декаду просвітницької роботи спільно з кураторами кафедр університету «Деревооброблювальні технології та системотехніка лісового комплексу» та «Транспортні технології і логістика». В ці дні бібліотека провела години освіченості в студентських групах: 22 ТТ (куратор Музильов Д.О.), 23 ТДО (куратор Шевченко Д.О.), 38 ТТ (куратор Кутья О.В), 39 ТДО (куратор Дяченко В.Ю.), 37ТЗ/ТЛ (куратор Чаплигін Є.М.), 44ТС (куратор Градиський Ю.О.), 52ОЛКм (куратор Літовка С.В.), 53ТВЗДм (куратор Сабліна М.О.)

       Співробітниками бібліотеки Кірєєвою С.М. та Литовкіною О. П. були прочитані лекції-огляди: «Академік П.М.Василенко - засновник наукової школи землеробської механіки в Україні», «Видатні вчені в галузі сільськогосподарського виробництва»; за краєзнавчим напрямом: «Незвичайні, оригінальні пам’ятники і скульптури в історії та звичаях харків’ян»; за сприянням викладача Дяченко В.Ю. (каф. ДТСЛК) «І.Ю. Рєпін - видатний художник-реаліст», «Мальовнича Слобожанщина: до 160 річчя видатного живописця С. Васильківського».   

 

Keywords, ключові слова: виховна робота бібліотек, патріотичне виховання, , вища освіта,Україна; воспитательная работа библиотек, патриотическое воспитание, высшее образование, Украина;educational work of libraries, patriotic education,  higher education, Ukraine.

 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозиторії ХНТУСГ

Час плине, а пам’ять залишається: книги, що увіковічили Майдан та його Героїв

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61050
Телефон

Відділ обслуговування користувачів:
+380 (57) 732-9963  kireeva_cn@ukr.net

Інформаційно-бібліографічний відділ:
+380 (57) 732-9963  sbo.hntusg@ukr.net

Відділ інформаційних технологій та комп'ютерного забезпечення:
+380 (57) 732-9963  avt2.73@ukr.net

Відділ комплектування та наукової обробки документів:
+380 (57) 732-9963  komplhim17@gmail.com

Новини бібліотеки

XIV Всеукраїнська конференція молодих вчених та спеціалістів "Історія освіти, науки і техніки в Україні"

2019-05-17

Директор Наукової бібліотеки Ніколаєнко Н. М. 17 травня 2019 р. взяла участь у  XIV Всеукраїнській конференції молодих вчених та спеціалістів "Історія освіти, науки і техніки в Україні" з доповіддю "Розвиток інформаційно-галузевого ресурсу для фахівців сільськогосподарської галузі"

Зустріч з директором Державної наукової установи «Книжкова палата України ім. Івана Федорова»

2019-05-15

15 травня в Харківському національному університеті радіоелектроніки відбулася зустріч з директором Державної наукової установи «Книжкова палата України ім. Івана Федорова» – М. І. Сенченком, яка була присвячена 100-літтю створення закладу. На зустрічі були присутні провідні фахівці бібліотек ЗВО м. Харкова, у тому числі директор НБ ХНТУСГ Ніколаєнко  Н. М. та заступник директора НБ Наугольнова Н. Г.

День вишиванки в НБ ХНТУСГ

2019-05-15

16 травня святкуємо Всеукраїнське свято – День вишиванки. Кольоровими нитками вишиванка вплетена у наші традиції і найважливіше те, що, маючи вікову історію, вона не втратила своєї популярності і до сьогодні.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка