День мови

ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ РІДНОЇ МОВИ

Мова рiдна, слово рiдне!

Хто вас забуває,

Той у грудях не серденько,

А лиш камiнь має.

 

                        Сидір Воробкевич 

 

                               

      21 лютого – Міжнародний день рідної мови. До цього свята відвідувачам бібліотечного пункту №3 (вул.Артема, 44) в читальному залі були запропоновані 2 книжкові виставки «Без мови немає країни – мову, як матір, любіть», «Мова – це доля нашого народу», а також відкритий перегляд літератури. Особливою популярністю у читачів користувалися сучасні довідкові видання: тлумачні і тлумачно-термінологічні словники, словники синонімів української мови, універсальні словники-довідники, словники-довідники «Знаки української етнокультури» та «Фразеологія перекладів Миколи Лукаша» і книги серії «Невідома Україна». Активна участь  викладачів і студентів у перегляді підтвердила їхню небайдужість до рідної мови, а жваве обговорення переглянутого з бібліотекарями зробило цей захід дійсно цікавим і пізнавальним.

   

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозиторії ХНТУСГ

Тобі першокурснику.

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

День Конституції України

2019-06-27

Прийняття Конституції в 1996 році закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність,стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. День Конституції України святкується щорічно 28 червня і відповідно до Основного Закону є державним святом та неробочим днем.

Олександр Нанка: "Гарний початок – половина справи, як казав Платон!"

2019-06-25

За сприяння Наукової бібліотеки наприкінці червня в рамках рейтингування кафедр була вперше організована виставка наукової, навчальної і навчально-методичної літератури, виданої науковцями 32 кафедр Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка протягом 2018-2019 навчального року, наявної у бібліотечному фонді.

Міжнародна науково-практична конференція «Наукова еволюція досліджень бібліоінформаційної ноосфери»

2019-06-21

19 – 21 червня 2019 р. директор Наукової бібліотеки Ніколаєнко Н.М. взала участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Наукова еволюція досліджень бібліоінформаційної ноосфери», яка відбулася на базі Наукової бібліотеки ОНУ імені І.І. Мечникова (м. Одеса).

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка