День периодики

День періодики

14 лютого 2014 року в читальній залі наукової бібліотеки ХНТУСГ проводився День періодики, мета якого - залучити до бібліотеки нових читачів і ознайомити їх з періодичними виданнями, що допоможуть у навчанні, науковій роботі, повсякденному житті та розширять світогляд.

До заходу була оформлена виставка нових газет "По волнам периодики". Увазі читачів були представлені нові газети, що виписуються бібліотекою у 2014 році, такі як "Вечерний Харьков", "Время", "Сельская жизнь", "Агробізнес", "Время регионов", "Агробізнес сьогодні" тощо.

Крім цього, читачам було представлено 2 відкритих перегляди. Перегляд "Увага! Нові номери журналів" містив журнали, які бібліотека отримала за останній місяць.

 Присутні читачі з цікавістю перегортали сторінки технічних, сільськогосподарських, науково-популярних журналів, що були представлені на ретроспективному перегляді "Видання минулих років". Особливо зацікавили студентів технічні журнали, такі як "Автомир", "Автомеханік" "Автопрофи" і т. п.

Всього відвідувачі переглянули 232 примірники газет і часописів

 

 

 

 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2020-02-10

Петриченко, Василь Флорович. Рослинництво. Нові технології вирощування польових культур [Текст] : навч. посіб. для студ. вищ. аграр. закл. освіти, що вивч. дисц. "Рослинництво" / В. Ф. Петриченко, В. В. Лихочвор ; Львів. нац. аграр. ун-т, Ін-т кормів та сіл. госп-ва Поділля. – 5-те вид. – Львів : НВФ "Укр. технології", 2020. – 806 с. 

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка