День периодики

День періодики

14 лютого 2014 року в читальній залі наукової бібліотеки ХНТУСГ проводився День періодики, мета якого - залучити до бібліотеки нових читачів і ознайомити їх з періодичними виданнями, що допоможуть у навчанні, науковій роботі, повсякденному житті та розширять світогляд.

До заходу була оформлена виставка нових газет "По волнам периодики". Увазі читачів були представлені нові газети, що виписуються бібліотекою у 2014 році, такі як "Вечерний Харьков", "Время", "Сельская жизнь", "Агробізнес", "Время регионов", "Агробізнес сьогодні" тощо.

Крім цього, читачам було представлено 2 відкритих перегляди. Перегляд "Увага! Нові номери журналів" містив журнали, які бібліотека отримала за останній місяць.

 Присутні читачі з цікавістю перегортали сторінки технічних, сільськогосподарських, науково-популярних журналів, що були представлені на ретроспективному перегляді "Видання минулих років". Особливо зацікавили студентів технічні журнали, такі як "Автомир", "Автомеханік" "Автопрофи" і т. п.

Всього відвідувачі переглянули 232 примірники газет і часописів

 

 

 

 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами
НБ ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

13 вересня - День пам’яті жертв фашизму

2020-09-13

Це День пам’яті десятків мільйонів людей, які загинули в Другій світовій війні: мільйонів солдатів та ще більше – мирних жителів, які загинули внаслідок бомбардувань, у концтаборах, від хвороб та від голоду, який відзначається щорічно у другу неділю вересня.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка