День периодики

День періодики

14 лютого 2014 року в читальній залі наукової бібліотеки ХНТУСГ проводився День періодики, мета якого - залучити до бібліотеки нових читачів і ознайомити їх з періодичними виданнями, що допоможуть у навчанні, науковій роботі, повсякденному житті та розширять світогляд.

До заходу була оформлена виставка нових газет "По волнам периодики". Увазі читачів були представлені нові газети, що виписуються бібліотекою у 2014 році, такі як "Вечерний Харьков", "Время", "Сельская жизнь", "Агробізнес", "Время регионов", "Агробізнес сьогодні" тощо.

Крім цього, читачам було представлено 2 відкритих перегляди. Перегляд "Увага! Нові номери журналів" містив журнали, які бібліотека отримала за останній місяць.

 Присутні читачі з цікавістю перегортали сторінки технічних, сільськогосподарських, науково-популярних журналів, що були представлені на ретроспективному перегляді "Видання минулих років". Особливо зацікавили студентів технічні журнали, такі як "Автомир", "Автомеханік" "Автопрофи" і т. п.

Всього відвідувачі переглянули 232 примірники газет і часописів

 

 

 

 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозиторії ХНТУСГ

Час плине, а пам’ять залишається: книги, що увіковічили Майдан та його Героїв

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61050
Телефон

Відділ обслуговування користувачів:
+380 (57) 732-9963  kireeva_cn@ukr.net

Інформаційно-бібліографічний відділ:
+380 (57) 732-9963  sbo.hntusg@ukr.net

Відділ інформаційних технологій та комп'ютерного забезпечення:
+380 (57) 732-9963  avt2.73@ukr.net

Відділ комплектування та наукової обробки документів:
+380 (57) 732-9963  komplhim17@gmail.com

Новини бібліотеки

XIV Всеукраїнська конференція молодих вчених та спеціалістів "Історія освіти, науки і техніки в Україні"

2019-05-17

Директор Наукової бібліотеки Ніколаєнко Н. М. 17 травня 2019 р. взяла участь у  XIV Всеукраїнській конференції молодих вчених та спеціалістів "Історія освіти, науки і техніки в Україні" з доповіддю "Розвиток інформаційно-галузевого ресурсу для фахівців сільськогосподарської галузі"

Зустріч з директором Державної наукової установи «Книжкова палата України ім. Івана Федорова»

2019-05-15

15 травня в Харківському національному університеті радіоелектроніки відбулася зустріч з директором Державної наукової установи «Книжкова палата України ім. Івана Федорова» – М. І. Сенченком, яка була присвячена 100-літтю створення закладу. На зустрічі були присутні провідні фахівці бібліотек ЗВО м. Харкова, у тому числі директор НБ ХНТУСГ Ніколаєнко  Н. М. та заступник директора НБ Наугольнова Н. Г.

День вишиванки в НБ ХНТУСГ

2019-05-15

16 травня святкуємо Всеукраїнське свято – День вишиванки. Кольоровими нитками вишиванка вплетена у наші традиції і найважливіше те, що, маючи вікову історію, вона не втратила своєї популярності і до сьогодні.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка