День согласия и примирения

      З нагоди  ознаменування  свята Росії  «День згоди і примирення» (1612-2012р.р.) 15 листопада 2012 р. в центрі культури Київського району  м. Харкова відбувся святковий конкурс творчих колективів Слобожанщини. З великою радістю до цієї події приєднався фольклорно-етнографічний колектив «Оберіг» під керівництвом головного бібліографа наукової бібліотеки ХНТУСГ Бездольної Л.І. Організатори свята за вокально-хореографічну майстерність нагородили колектив почесною грамотою та кубком. 

 

 

   

Ключові слова. Key words: російська культура, дружба народів України і Росії, студентська самодіяльність, виховна робота бібліотек, творчі колективи; русская культура, дружба народов Украины и России, студенческая самодеятельность, воспитательная работа библиотек, творческие коллективы, День согласия и примирения.

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Шановні науковці!

2020-01-15

Нагадуємо, що ХНТУСГ має доступ до наукометричних БД Scopus та Web of Science. На початку року університет також отримав доступ до повнотекстових ресурсів порталу Springer Link

Від Маланки до Водохреща

2020-01-14

Новорічні свята тривають! Наукова бібліотека пропонує вам з 13 по 19 січня взяти участь у жартівливому дозвіллєвому вебквесті "Веселих новорічних свят"!

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка