«Дивовижний Мисик»

14.06.17. «Дивовижний Мисик» – засідання клубу, присвячене 110-річниці від дня народження Василя Мисика (абонемент №4, вул. Різдвяна,19. Присутні 16 осіб).

Сьомак Т.І., керівниця клубу «Слово», у вступній промові звернула увагу на дивні речі, що часто відбуваються в літературі. Для доказу цих слів можна навести приклад: видатного східного мудреця та поета Омара Хаяма, мабуть найчастіше, цитують в соціальних мережах, але ніхто не називає перекладача, який допоміг всім пізнати мудрість Хаяма. І тому, невипадково, головними темами для спілкування були обрані: незвичайна доля українського поета-неокласика, перекладача Василя Мисика; його помилковий арешт замість Василя Минка; сувора реальність  життя під час Другої світової війни; творче відродження поета тощо. Активними в обговоренні були члени клубу – Удовіков М., Шаленко Я., Трюхань І. та інші.

 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Послуги МБА та ЕДД

Послуги МБА та ЕДД НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Сканер у подарунок для бібліотеки

2021-12-28

Напередодні новорічних свят Наукова бібліотека отримала від  керівництва ДБТУ довгоочікуваний планетарний сканер, необхідний для оцифрування колекцій рідкісних і цінних видань.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка