Экскурсия в Италию

 

 ПОДОРОЖ КЛУБУ "ПАТРІОТ" ДО ІТАЛІЇ    

   

      У квітні 2013 р. відбулася неймовірно цікава та пізнавальна подорож краєзнавчо-туристичного клубу «Патріот» при науковій бібліотеці ХНТУСГ до сонячної Італії, найпопулярнішої туристичної країни, магніту туристичного світу. Це країна про яку мріють, подорожі до якої користуються незмінною популярністю у мандрівників усього світу не один десяток років.

Італія - країна класичної античності, велична, тонка, зваблива, чарівна, темпераментна… Країна, історія та культура якої, найтіснішим і гармонійним чином переплітається із спадщиною всього світу, місце народження культури, одна із найстаріших країн світу. Тут черпали натхнення великі майстри мистецтва і науки, створюючи свої безсмертні шедеври: ця країна подарувала нам Мікеланджело, Рафаеля і Боттічеллі. Тут винайшли піцу, гондоли і червоний "Феррарі", оперу, морозиво і торбинки "Prada" ... 

Подорож була надзвичайно інформаційною та насиченою, бо всі відчули приємне емоційне виснаження . У дні перебування там, ми мали екскурсію по настільки особливим маленьким та великим містам , що їх можна називати музеями під відкритим небом. Верона, Рим, Ватикан, Венеція, Флоренція, Піза, Неаполь, Помпеї - це місця, що несуть історію і єднання багатьох віків та різних архітектурних і мистецьких стилів, у казковому лабіринті вулиць ховаються легенди, сотні прикрас, невидимі неозброєному оку.

 Найяскравіші спогади та враження переповнюють нас. Але що ж тут говорити – це потрібно бачити на власні очі!

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозиторії ХНТУСГ

Тобі першокурснику.

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

День Конституції України

2019-06-27

Прийняття Конституції в 1996 році закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність,стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. День Конституції України святкується щорічно 28 червня і відповідно до Основного Закону є державним святом та неробочим днем.

Олександр Нанка: "Гарний початок – половина справи, як казав Платон!"

2019-06-25

За сприяння Наукової бібліотеки наприкінці червня в рамках рейтингування кафедр була вперше організована виставка наукової, навчальної і навчально-методичної літератури, виданої науковцями 32 кафедр Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка протягом 2018-2019 навчального року, наявної у бібліотечному фонді.

Міжнародна науково-практична конференція «Наукова еволюція досліджень бібліоінформаційної ноосфери»

2019-06-21

19 – 21 червня 2019 р. директор Наукової бібліотеки Ніколаєнко Н.М. взала участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Наукова еволюція досліджень бібліоінформаційної ноосфери», яка відбулася на базі Наукової бібліотеки ОНУ імені І.І. Мечникова (м. Одеса).

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка