Экскурсия в Италию

 

 ПОДОРОЖ КЛУБУ "ПАТРІОТ" ДО ІТАЛІЇ    

   

      У квітні 2013 р. відбулася неймовірно цікава та пізнавальна подорож краєзнавчо-туристичного клубу «Патріот» при науковій бібліотеці ХНТУСГ до сонячної Італії, найпопулярнішої туристичної країни, магніту туристичного світу. Це країна про яку мріють, подорожі до якої користуються незмінною популярністю у мандрівників усього світу не один десяток років.

Італія - країна класичної античності, велична, тонка, зваблива, чарівна, темпераментна… Країна, історія та культура якої, найтіснішим і гармонійним чином переплітається із спадщиною всього світу, місце народження культури, одна із найстаріших країн світу. Тут черпали натхнення великі майстри мистецтва і науки, створюючи свої безсмертні шедеври: ця країна подарувала нам Мікеланджело, Рафаеля і Боттічеллі. Тут винайшли піцу, гондоли і червоний "Феррарі", оперу, морозиво і торбинки "Prada" ... 

Подорож була надзвичайно інформаційною та насиченою, бо всі відчули приємне емоційне виснаження . У дні перебування там, ми мали екскурсію по настільки особливим маленьким та великим містам , що їх можна називати музеями під відкритим небом. Верона, Рим, Ватикан, Венеція, Флоренція, Піза, Неаполь, Помпеї - це місця, що несуть історію і єднання багатьох віків та різних архітектурних і мистецьких стилів, у казковому лабіринті вулиць ховаються легенди, сотні прикрас, невидимі неозброєному оку.

 Найяскравіші спогади та враження переповнюють нас. Але що ж тут говорити – це потрібно бачити на власні очі!

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозиторії ХНТУСГ

Час плине, а пам’ять залишається: книги, що увіковічили Майдан та його Героїв

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61050
Телефон

Відділ обслуговування користувачів:
+380 (57) 732-9963  kireeva_cn@ukr.net

Інформаційно-бібліографічний відділ:
+380 (57) 732-9963  sbo.hntusg@ukr.net

Відділ інформаційних технологій та комп'ютерного забезпечення:
+380 (57) 732-9963  avt2.73@ukr.net

Відділ комплектування та наукової обробки документів:
+380 (57) 732-9963  komplhim17@gmail.com

Новини бібліотеки

Всеукраїнська наукова конференція «Література. Духовність. Нація»

2019-05-20

17 травня 2019 року Тетяна  Сьомак, бібліотекар I категорії, взяла участь у Всеукраїнській науковій конференції «Література. Духовність. Нація», що відбулася  у Національному літературно-меморіальному музеї ім. Г. С. Сковороди (с. Сковородинівка, Золочівського району Харківської області).

XIV Всеукраїнська конференція молодих вчених та спеціалістів "Історія освіти, науки і техніки в Україні"

2019-05-17

Директор Наукової бібліотеки Ніколаєнко Н. М. 17 травня 2019 р. взяла участь у  XIV Всеукраїнській конференції молодих вчених та спеціалістів "Історія освіти, науки і техніки в Україні" з доповіддю "Розвиток інформаційно-галузевого ресурсу для фахівців сільськогосподарської галузі"

Зустріч з директором Державної наукової установи «Книжкова палата України ім. Івана Федорова»

2019-05-15

15 травня в Харківському національному університеті радіоелектроніки відбулася зустріч з директором Державної наукової установи «Книжкова палата України ім. Івана Федорова» – М. І. Сенченком, яка була присвячена 100-літтю створення закладу. На зустрічі були присутні провідні фахівці бібліотек ЗВО м. Харкова, у тому числі директор НБ ХНТУСГ Ніколаєнко  Н. М. та заступник директора НБ Наугольнова Н. Г.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка