гастроли в ХНУ

Гастролі студентського театру ХНТУСГ "Джерело" у ХНУ ім.В.Каразіна

 

      В Харківському національному університеті ім. В. Каразіна 1 березня пройшов показ вистави «Царицині черевички» студентського театру при науковій бібліотеці ХНТУСГ «Джерело».

Дедалі більшої популярності в межах Харкова набирає наш театр. Лише два тижні тому театр радо зустрічали в ХНПУ ім.Г.Сковороди, а вже сьогодні наших артистів гостинно вітають у ХНУ ім.В.Каразіна. Тепло і щиро зустрічали двері одного з головних ВНЗ Харкова, а глядачі раділи та від душі веселилися від почутих смішинок.

Недарма була обрана й дата виступу театру – перший день весни, щоб ознаменувати прихід весни та запам’ятати цей день опісля довгих зимових місяців.

Театр «Джерело» - це дружба і вірність один одному, чому підтвердженням є його велика і щира родина: Евтюшкин В. Горох Б. Скрипка О. Вольвач О. А., Столяров Д. Блищик А. Базарная Н., а їх покровителями і мудрими наставниками незмінно вже довгий час залишаються Грабар Наталя Григорівна (художній керівник театру) та Кобець Євген Миколайович (режисер).

Ось таким складом і відзначився наш театр в другому епізоді своїх гастролей на сцені актового залу ХНУ ім. В. Каразіна. Хочеться побажати його акторам подальшого нарощування акторського майстерства, а керівниками – мудрості та натхнення на нові ідеї та постановки.

Кафедра культури,
студентський комітет 
  
111
                                                                      
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Засідання Бібліотечної ради ХНТУСГ

2020-02-20

В Науковій бібліотеці 20.02.2020 р. відбулося засідання Бібліотечної ради ХНТУСГ, на якому було розглянуто питання щодо виконання «Плану видання наукових, навчальних та навчально-методичних видань навчально-науковими інститутами ХНТУСГ в 2019-2020 навчальному році».

20 ЛЮТОГО - ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

2020-02-19

20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії та людські цінності.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка