«Голос Шевченка з віків долинає»

06.03.17. «Голос Шевченка з віків долинає» – засідання-зустріч з заслуженим артистом України О. Гавою. (аудиторія ННІ ЕКТ, вул. Різдвяна,19. Присутні 38 осіб).

Заслужений артист України Олександр Ґава розповів про Шевченка, як генія, чиї твори вчать бути Людиною, чия пісня лине і наповнює наші серця патріотизмом, великою пошаною до батьків, до природи та власного народу. Відповідну атмосферу, при читанні  поеми «Кавказ» та «Гайдамаки», підтримували звуковий супровід та відеоряд. Поважний гість звернувся до студентів зі словами, які відображають основну ідею заходу: «Відкрийте поезію Шевченка – вона написана ніби зараз! Можна будь-коли його читати і це буде накладатися на будь-яку політичну ситуацію. В тому-то і є сила великого пророка Тараса Григоровича Шевченка».

  

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами
НБ ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2021-01-13

Орел, Анна Миколаївна.  Управління конкурентним потенціалом в системі інноваційно-інвестиційного розвитку: детермінанти, механізми та стратегії [Текст] : моногр. / А. М. Орел ; Харків. нац. техн. ун-т сіл. госп-ва ім. П. Василенка. – Харків : Мадрид, 2020. – 348 с. : табл. – Бібліогр.: с. 296-335 (402 назви). – ISBN 978-617-7845-81-1

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка