«Голос Шевченка з віків долинає»

29.02.16. «Голос Шевченка з віків долинає» – святкове засідання клубу «Слово», присвячене 202-ій річниці з дня народження Т. Г. Шевченка (аудиторія ННІ ЕКТ, вул. Різдвяна,19. Присутні 45 осіб).

Члени клубу спільно зі студентами ННІ ЕКТ підготували та провели цікаве літературне свято. Поезія Т. Г. Шевченка актуальна і сьогодні. Члени клубу: Бутівченко Анна (12-ЕМ), Мохонько Анна (13-А), Кришталь Віталій (11-Е), Куценко Інна (11-Е), Пуляєва Тетяна (13-А), Демченко Аліна (21-Е) декламували поезію Тараса Григоровича. Ще одним прикладом умінь молоді передавати прочитану поезію Кобзаря було неперевершене декламування вірша «Садок вишневий біля хати» випускницею ННІ ЕКТ Стаценко Альоною. Вона розкрила Тараса Шевченка, як неперевершеного лірика. Вдячними слухачами були студенти 1-го та 4-го курсів ННІ ЕКТ. Бібліотекарка Сьомак Т. І. завершила захід словами: «Не малюйте Шевченка сумним, не малюйте Шевченка грізним, як з живим привітайтеся з ним, і читайте, читайте допізна» та запросила присутніх до бібліотеки перечитати «Кобзаря.

   

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Послуги МБА та ЕДД

Послуги МБА та ЕДД НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Сканер у подарунок для бібліотеки

2021-12-28

Напередодні новорічних свят Наукова бібліотека отримала від  керівництва ДБТУ довгоочікуваний планетарний сканер, необхідний для оцифрування колекцій рідкісних і цінних видань.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка