головна-новая

   ОГОЛОШЕННЯ     В Наукову бібліотеку повернулась книга

   В.о. ректора ХНТУСГ  акад.  Леонід Миколайович Тіщенко допоміг повернути в Наукову бібліотеку видання з перших бібліотечних фондів, більша частина яких була втрачена під час окупації Харкова у 1941 р.

  Наукова бібліотека нашого університету висловлює велику подяку Леоніду Миколайовичу за сприяння дивовижному поверненню книги, яка стане достойним поповненням фонду цінних видань.

Запрошуємо до знайомства з цією книгою.

читати далі...    17 травня -  День науки в Україні

      Вітаючи зі святом вчених нашого університету, внесок яких у розвиток сучасної технічної сільськогосподарської науки та інженерної освіти неоціненний, Наукова бібліотека запрошує повернутися до витоків і пригадати, як все починалося. 

читати далі... 

 
 

     У науковій бібліотеці за адресою вул. Артема, 44 можна ознайомитися з дисертацією Славкової Лариси Геннадіївни «Обгрунтування параметрів процесу і розробка гравітаційного змішувача концентрованих кормів з жиророзчинними вітамінами»  на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук. Захист відбудеться 12 червня 2014 р. о 10-00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.832.01 у ХНТУСГ за адресою вул. Артема,44.Пропонуємо вашій увазі віртуальну бесіду 

  «Хвороби цивілізацїї»

  Нові способи комунікації дозволяють людям ефективніше працювати, краще вчитися, отримувати доступ до нової інформації та розваг, які раніше були недоступні. Однак, у даного явища є й зворотний бік... 

читати далі...   Шановні користувачі!

Інформаційно-бібліографічний відділ Наукової бібліотеки ХНТУСГ пропонує вашій увазі віртуальну виставку  

       «Звичаї нашого народу»         

  створену за книгами з фондів бібліотеки. 

читати далі...    

  Шановні користувачі!

 Пропонуємо анонс заходів, що впродовж травня 2014 року буде проводити наукова бібліотека ХНТУСГ на своїх бібліотечних пунктах

читати далі...      Заходи Наукової бібліотеки ХНТУСГ з відзначення 

200-річчя Т. Г. Шевченка                   

 Відео про 200-річчя Т.Г. Шевченка та план заходів:

                                     читати далі...                       

       ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ НАУКОВОЇ БІБЛІОТЕКИ! 

На бібліотечних пунктах обслуговування продовжується перереєстрація усіх категорій користувачів. Для цього потрібно повернути усю наявну у вас літературу до тих бібліотечних пунктів, де ви обслуговувались, або подовжити термін користування нею.

Професорсько-викладацькому складу, аспірантам, студентам денної форми навчання, співробітникам необхідно переєструватися на абонементах до 1 квітня поточного року; студентам заочної форми навчання – згідно графіку сесій.

Також усі бажаючі можуть обміняти читацький квиток старого зразка на Єдину карту читача, яка дає можливість безкоштовного доступу до фондів і електронних ресурсів бібліотек вищих навчальних закладів міста Харкова, що приєдналися до проекту «Єдина картка читача» (звертатися до навчального абонементу №1, пр. Московський, 45).       Пропонуємо вашій увазі віртуальну бесіду                       

«Історія України у творчості Т.Г. Шевченка»                       

  в рамках заходів по святкуванню                        

200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка                       

читати далі... 
 

Краєзнавчо-туристичний клуб «Патріот»

       запрошує усіх бажаючих в 2014 році  до чарівного світу подорожей, що ознайомлять Вас з захоплюючими сторінками історії, видатними постатями, з невідомими фактами та традиціями України та інших країн.

План подорожей краєзнавчо-туристичного клубу  «Патріот»  на 2014 рік         

читати далі...  
 

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!                     

       Пропонуємо Вашій увазі                                 

« Календар знаменних і пам'ятних дат на 2014 рік »,                    

що  містить інформацію про визначні та пам’ятні події історії, політичного, економічного, культурного життя України, ювілеї видатних осіб. які відзначатимуть у поточному році. «Календар… на 2014 рік» призначений надати допомогу викладачам, кураторам груп, студентському комітету, керівникам клубів, всім, хто займається  виховною роботою в університеті, а також співробітникам  наукової бібліотеки ХНТУСГ для планування культурно-просвітницької роботи, організації книжкових виставок, переглядів, проведенні масових заходів тощо.

читати далі...  ШАНОВНІ ЧИТАЧІ! 

 

      З 1 вересня 2013 року наукова бібліотека ХНТУСГ запровадила для відвідувачів єдиний читацький квиток

 «Єдина картка читача»

  Єдина картка читача - це єдиний документ, що надає право користування всіма інформаційними ресурсами й послугами  бібліотек-учасниць  Проекту ВНЗ м. Харкова

читати далі...    

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

1ДО УВАГИ АСПІРАНТІВ!

 АНаукова бібліотека ХНТУСГ проопнує ознайомитися зі статтями англійською мовою:  

    Perekhozhuk, Oleksandr. Estimating the degree of buyers' market power: evidence from the Ukrainian meat procesing industry / O. Perekhozhuk// Економіка АПК .  ̶̶   2013.  ̶̶   N 4.  ̶̶    С. 36-47.  ̶̶   Бібліогр. наприкінці ст.

    Tulush, Leonid. Improving the tax regulation of agricultural activities /L. Tulush// Економіка АПК .  ̶̶   2013.  ̶̶   N 4. ̶̶   С.65-69. - Бібліогр. наприкінці ст.

    Zbarskyy V. Priorities of farms investment activity / V. Zbarskyy, O. Nykolyuk// Економіка АПК .  ̶̶   2013.  ̶̶   N 5. ̶̶   С.67-71. - Бібліогр. наприкінці ст.   

 ДО УВАГИ ЧИТАЧІВ!

Наукова бібліотека ХНТУСГ пропонує ознайомитися з інформацією про нові надходження часописів за  2013 р. зі змістом кожного часопису.


 

читати далі...   

ДО УВАГИ ЧИТАЧІВ!

     Ви маєте можливість замовити у медіатеці перелік літератури до наукової або навчальної роботи за вимогами ВАК України або ГОСТ 7.1-2006 

 перелікппппппппеппеп (вул. Артема, 44, 1-й поверх, наукова бібліотека, медіатека, щопонеділка та середи). 

  читати далі...   


ДО УВАГИ ЧИТАЧІВ!

      Наукова бібліотека ХНТУСГ пропонує ознайомитися з інформацією про надходження книжкових видань з сільського та лісового господарства Національноі бібліотеки України ім. В. І. Вернадського.

Ви маєте можливість замовити потрібні видання на міжбібліотечному абонементі (пр. Московський,45, 2-й поверх, читальна зала).   

   читати далі...   


 

    ОСНОВНІ ПОСЛУГИ НАУКОВОЇ БІБЛІОТЕКИ ХНТУСГ:    

                                                                                              читати далі...                        


  Polpred.com: Огляд ЗМІ.

Поповнюється вручну щодня, повні тексти. До мільйона кращих статей інформагентств і ділової преси. Рубрикатор: 3 мови / 235 країн і територій / 26 груп галузей / 600 джерел / 8 федеральних округів РФ / дата у вигляді доби або більшого відрізка часу за 15 років / матеріал категорії А з архіву за галузями і країнами за особистим підписом зі списку тисячі вищих чиновників і громадських діячів. Пошук з настройками. Експорт в Word.                 

 http://www.polpred.com/ 


 


  

 

    

  

******

 Polpred.com

Огляд ЗМІ. 

/ 600/strong#660066font face=font face=/strong; //--

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2020-02-24

Основи розрахунку та конструкції деревообробного обладнання [Текст] : підручник / В. В. Шостак [та ін.] ; за ред. В. В. Шостак ; Нац. лісотехн. ун-т України. – Львів : Вид-во "Львів. політехніка", 2012. – 392 с.

Засідання Бібліотечної ради ХНТУСГ

2020-02-20

В Науковій бібліотеці 20.02.2020 р. відбулося засідання Бібліотечної ради ХНТУСГ, на якому було розглянуто питання щодо виконання «Плану видання наукових, навчальних та навчально-методичних видань навчально-науковими інститутами ХНТУСГ в 2019-2020 навчальному році».

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка