Горячкин и ХИМЭСХ

Точки дотику.  В.П. Горячкін і ХНТУСГ

1.Можна стверджувати, що саме Василю Прохоровичу Горячкіну, який вивів агроінженерну освіту з сільськогосподарської в окремий інститут (МІМЕСГ), сприяв і допомагав створенню подібних навчальних, дослідних закладів на всій території СРСР, наш університет, колишній Харківський інститут механізації та електрифікації сільського господарства, завдячує своїм існуванням. ХІМЕСГ заснований у1930 р.

2.  Найвищою нагородою РАСГН за роботи в області землеробської механіки і механізації сільського господарстваєЗолота медаль ім. академіка В.П. Горячкіна. У 1977 р. цю медаль отримав Петро Мефодійович Василенко, ім’я якого з честю носить наш університет. 

3. Академік Владислав Олександрович Желіговський - учень В.П. Горячкіна – перед Великою вітчизняною війною ряд років працював головою ДЕК ХІМЕСГ.

 

 

 

 

 

 

                     

 

 

 

 

 

 

    Книга з дарчим написом В.О. Желіговського  з фондів музею нашого університету.

4. У Науковій бібліотеці ХНТУСГ зберігаються зібрання творів В.П. Горячкіна.

Бібліографічний опис представлений у розділі Список літератури

5. У фондах Наукової бібліотеки також зберігаються збірники праць науково-дослідних інститутів ВІСГОМ, ВІМ, МІІСВ (МИИСП), інститутів, до створення і наукової діяльності яких В.П. Горячкін мав найбезпосередніше відношення.

Одне з найстаріших видань, що збереглося у фондах НБ ХНТУСГ, збірник статей                        ВІСГОМ, виданий у 1940 р. 

Бібліографічний опис представлений у розділі Список літератури

7. Збірники наукових праць МІІСВ (МИИСП) друкувалися спільно з вченими і науковцями ХІМЕСГ. 

 

  

 

 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2020-02-24

Основи розрахунку та конструкції деревообробного обладнання [Текст] : підручник / В. В. Шостак [та ін.] ; за ред. В. В. Шостак ; Нац. лісотехн. ун-т України. – Львів : Вид-во "Львів. політехніка", 2012. – 392 с.

Засідання Бібліотечної ради ХНТУСГ

2020-02-20

В Науковій бібліотеці 20.02.2020 р. відбулося засідання Бібліотечної ради ХНТУСГ, на якому було розглянуто питання щодо виконання «Плану видання наукових, навчальних та навчально-методичних видань навчально-науковими інститутами ХНТУСГ в 2019-2020 навчальному році».

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка