инженер-2014

 

Виїзна книжкова виставка до свята

«День механіка – 2014»

Інженери-механіки щороку за чудовою традицією збираються на добре організованому заході «День механіка», присвяченому професійному святу, щоб розповісти про свої досягнення, почути про новинки в техніці та дізнатися про винаходи, чи удосконалення своїх колег. Свято відбулося 23 вересня 2014 року в учбовому господарстві Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка за участю директору Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації. Крім того у заході брали участь представники Міністерства аграрної політики України, Полтавської державної аграрної академії, Сумського національного аграрного університету, Лозівської філії Харківського автотранспортного технікуму, Красноградського технікуму механізації сільського господарства, Вовчанського технікуму механізації сільського господарства та інші гості свята. До свята «День механіка – 2014» співробітники Наукової бібліотеки організували виїзну книжкову виставку, на якій було представлено роботи науковців ХНТУСГ.

Публікації співробітників ННІ МСМ ХНТУСГ

читати далі...

 
 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2020-02-24

Основи розрахунку та конструкції деревообробного обладнання [Текст] : підручник / В. В. Шостак [та ін.] ; за ред. В. В. Шостак ; Нац. лісотехн. ун-т України. – Львів : Вид-во "Львів. політехніка", 2012. – 392 с.

Засідання Бібліотечної ради ХНТУСГ

2020-02-20

В Науковій бібліотеці 20.02.2020 р. відбулося засідання Бібліотечної ради ХНТУСГ, на якому було розглянуто питання щодо виконання «Плану видання наукових, навчальних та навчально-методичних видань навчально-науковими інститутами ХНТУСГ в 2019-2020 навчальному році».

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка