«Харківська весна Лесі Українки»

24 лютого відбулося літературне свято «Харківська весна Лесі Українки» на базі Центральної бібліотеки імені В. В. Маяковского ЦБС Київського району міста Харкова. На святі були присутні 35 членів клубу.

Свято стало невеличкою мозаїкою в масштабному панно відзначення 140-річного ювілею великої поетеси. Для участі в заході члени клубу «Слово» підготували композицію «Пильнувати я буду дороги свої» та прочитали улюблені вірші Лесі Українки.

На цей захід була запрошена краєзнавчиня, членкиня Всеукраїнського товариства «Спадщина» Столярова Ганна Петрівна, яка є ініціаторкою і організаторкою встановлення меморіальної дошки Л. Українки на фасаді будинку школи №3 у місті Харкові. Присутні переглянули фільм «Я з утіхою згадую своє перебування у Харкові…1889 р.» та взяли участь у літературній вікторині «Незабутня Леся». Про проведення заходу повідомило обласне радіо.

   

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Послуги МБА та ЕДД

Послуги МБА та ЕДД НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Сканер у подарунок для бібліотеки

2021-12-28

Напередодні новорічних свят Наукова бібліотека отримала від  керівництва ДБТУ довгоочікуваний планетарний сканер, необхідний для оцифрування колекцій рідкісних і цінних видань.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка