«Хороша людина – не професія»

03.10.13. «Хороша людина – не професія» – засідання клубу (читальний зал №2, вул. Мироносицька, 92. Присутні 9 осіб). Обговорювали літературні новинки: твори А. Куркова «Ночной молочник» та А. Кокотюхи «Червоний». Основна ідея цих творів: призначення людини та перемога загальнолюдських цінностей над корпоративними.

Від чого залежить майбутнє країни? Ви, напевно, думаєте, що від валютно-золотих резервів? Може бути. Але у Андрія Куркова є й інша версія. Одна з героїнь його роману щоранку їздить з передмістя до Києва, щоб за гроші здати грудне молоко. Один аптекар за свої фармацевтичні експерименти розплачується життям. Один політик будує у себе на дачі церкву, щоб усамітнюватися в ній з Богом і з пляшкою «Хеннессі». І від усіх трьох залежить майбутнє України. Тільки от невідомо: чи всім сподобається таке майбутнє? Про роман Андрія Куркова розповідала Анастасія Ващенко (15гр. ННІ МСМ). Роман А. Кокотюхи «Червоний» аналізував Борис Спасибо (25 гр. ННІ ПХВ).

    

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Послуги МБА та ЕДД

Послуги МБА та ЕДД НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Сканер у подарунок для бібліотеки

2021-12-28

Напередодні новорічних свят Наукова бібліотека отримала від  керівництва ДБТУ довгоочікуваний планетарний сканер, необхідний для оцифрування колекцій рідкісних і цінних видань.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка