Клуб слово,Бурачек

ЗАСІДАННЯ ЧИТАЦЬКОГО ДОЗВІЛЛЄВОГО КЛУБУ "СЛОВО", ПРИСВЯЧЕНЕ ТВОРЧОСТІ ХУДОЖНИКА МИКОЛИ БУРАЧЕКА

 

          5 квітня 2012 р. в читальній залі № 2 наукової бібліотеки ХНТУСГ (вул. Мироносицька,92) відбулося засідання читацького дозвіллєвого клубу "Слово",присвячене  творчості великого українського художника  Миколи Григоровича Бурачека.

       На засідання було запрошено онуку художника Наталю Германівну Бурачек (співробітника нашого університету). Наталя Германівна надала фотографії з сімейного архіву родини Бурачеків.

       Студенти  груп 22-ТС, 23-ТС, що були присутні на засіданні, мали змогу послухати теплу, щиру розповідь рідної внучки художника, проглянути репродукції його робіт, а також ознайомитися з автобіографічною книгою художника ”Моє життя”.   

 

 

 

     

 

 

 

 

 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Тобі першокурснику.

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2019-09-16

Безпека життєдіяльності [Текст] : навч. посіб. / О. С. Полянський [та ін.] ; Харків. нац. техн. ун-т сіл. госп-ва ім. П. Василенка. - Харків : ПромАрт, 2019. - 318 с.

Публікаційна активність зростає

2019-09-13

Науковці ХНТУСГ гідно відповідають  викликам часу , підвищуючи рівень впливу публікацій університету на світовий науковий прогрес. Свідченням цьому є кількість публікацій дослідників у міжнародних наукових базах даних Scopus та Web of Science , яка постійно зростає. У 2019 році маємо 41 статтю, проіндексовану у Scopus та 20 – в Web of Science.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка