Клуб слово,Бурачек

ЗАСІДАННЯ ЧИТАЦЬКОГО ДОЗВІЛЛЄВОГО КЛУБУ "СЛОВО", ПРИСВЯЧЕНЕ ТВОРЧОСТІ ХУДОЖНИКА МИКОЛИ БУРАЧЕКА

 

          5 квітня 2012 р. в читальній залі № 2 наукової бібліотеки ХНТУСГ (вул. Мироносицька,92) відбулося засідання читацького дозвіллєвого клубу "Слово",присвячене  творчості великого українського художника  Миколи Григоровича Бурачека.

       На засідання було запрошено онуку художника Наталю Германівну Бурачек (співробітника нашого університету). Наталя Германівна надала фотографії з сімейного архіву родини Бурачеків.

       Студенти  груп 22-ТС, 23-ТС, що були присутні на засіданні, мали змогу послухати теплу, щиру розповідь рідної внучки художника, проглянути репродукції його робіт, а також ознайомитися з автобіографічною книгою художника ”Моє життя”.   

 

 

 

     

 

 

 

 

 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2020-02-24

Основи розрахунку та конструкції деревообробного обладнання [Текст] : підручник / В. В. Шостак [та ін.] ; за ред. В. В. Шостак ; Нац. лісотехн. ун-т України. – Львів : Вид-во "Львів. політехніка", 2012. – 392 с.

Засідання Бібліотечної ради ХНТУСГ

2020-02-20

В Науковій бібліотеці 20.02.2020 р. відбулося засідання Бібліотечної ради ХНТУСГ, на якому було розглянуто питання щодо виконання «Плану видання наукових, навчальних та навчально-методичних видань навчально-науковими інститутами ХНТУСГ в 2019-2020 навчальному році».

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка