«Колекція унікальних книжкових закладок»

10.02.14. «Колекція унікальних книжкових закладок» - виїзне засідання членів клубу «Слово» (Центральна бібліотека ім. В. Маяковського ЦБС Київського району міста Харкова. Присутні 42 особи).

В читальному залі бібліотеки демонструвалася приватна колекція книжкових закладок харків’янки Наталії Левінової, яка нараховує 4300 екземплярів з 50 країн світу. Власниця розповідала про книжкові закладки, як про великий скарб, тому що кожна має свою «історію». В колекції харків'янки є крім звичайних паперових і вироби незвичайних матеріалів: з тканини, шкіри, металу, берести, дерева, пластмаси, папірусу, а також вишиті і в'язані, закладки-гачки, закладки-скріпки, закладки-календарі, закладки-книги з ілюстраціями до творів, сучасні магнітні закладки тощо. Студенти з захопленням переглядали експозицію та з зацікавленістю слухали розповідь про колекцію Наталії Левінової.

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Послуги МБА та ЕДД

Послуги МБА та ЕДД НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Сканер у подарунок для бібліотеки

2021-12-28

Напередодні новорічних свят Наукова бібліотека отримала від  керівництва ДБТУ довгоочікуваний планетарний сканер, необхідний для оцифрування колекцій рідкісних і цінних видань.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка