котенко

                                    

Котенко Л.М., Поливана Л.А. Фінансові результати торговельних підприємств: теорія, облік та аналіз: монографія[Текст]/Л.М. Котенко, Л.А. Поливана. – Х., Віровець А.П. «Апостроф», 2011. – 258 с.

У монографії розглядаються теоретичні та практичні аспекти обліку та аналізу, орієнтовані на удосконалення управління фінансовими результатами торговельних підприємств. Узагальнено підходи до класифікації прибутку, витрат і доходів, запропоновано відповідні зміни до Плану рахунків. Досліджено формування та облік фінансового результату в підсистемі управлінського обліку. Висвітлено організаційно-методичні аспекти аналізу фінансових результатів.

Монографія може бути корисною для керівників, менеджерів і бухгалтерів підприємств торгівлі, викладачів та студентів…

Місце зберігання: б. п. №3(вул.Артема, 44)

                                      

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозиторії ХНТУСГ

Тобі першокурснику.

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

День Конституції України

2019-06-27

Прийняття Конституції в 1996 році закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність,стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. День Конституції України святкується щорічно 28 червня і відповідно до Основного Закону є державним святом та неробочим днем.

Олександр Нанка: "Гарний початок – половина справи, як казав Платон!"

2019-06-25

За сприяння Наукової бібліотеки наприкінці червня в рамках рейтингування кафедр була вперше організована виставка наукової, навчальної і навчально-методичної літератури, виданої науковцями 32 кафедр Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка протягом 2018-2019 навчального року, наявної у бібліотечному фонді.

Міжнародна науково-практична конференція «Наукова еволюція досліджень бібліоінформаційної ноосфери»

2019-06-21

19 – 21 червня 2019 р. директор Наукової бібліотеки Ніколаєнко Н.М. взала участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Наукова еволюція досліджень бібліоінформаційної ноосфери», яка відбулася на базі Наукової бібліотеки ОНУ імені І.І. Мечникова (м. Одеса).

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка