«Козацькому роду – не буде переводу»

14.10.13. «Козацькому роду – не буде переводу»  –  засідання клубу, присвячене Дню українського козацтва та його традиціям (читальний зал №2, вул. Мироносицька, 92. Присутні 10 осіб). Ініціатором засідань клубу на історичні теми став студент другого курсу ННІ ТС Олександр Спесивцев, який раніше навчався на історичного факультету ХНУ ім. В. Н. Каразіна.

Запропонована ним тема – знайомство з історичними творами відомих письменників Володимира Малика та Романа Іваничука, які розповідають про різні періоди історії України та обговорити нагальні питання сьогодення: як люди долучаються до історії свого народу і стають частиною нації? Як формується патріотизм і гордість за свою державу? Учасники засідання шукали відповідь у вчинках героїв історичних романів В. Малика та Р. Іваничука, в найскладніших та найсуперечливіших сторінках минулого країни.

  

 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Послуги МБА та ЕДД

Послуги МБА та ЕДД НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Сканер у подарунок для бібліотеки

2021-12-28

Напередодні новорічних свят Наукова бібліотека отримала від  керівництва ДБТУ довгоочікуваний планетарний сканер, необхідний для оцифрування колекцій рідкісних і цінних видань.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка