козацтво

       16 жовтня 2012 року у читальному залі № 3 НБ ХНТУСГ відбулася зустріч з генералом козацького війська Черноморцем Віталієм Олександровичем. Зустріч було присвячено святкуванню Дня українського козацтва.   14 жовтня Україна святкувала День українського козацтва, що збігається зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, яка   є покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань. 

      В. О. Черноморець є автором книг серії "Історія Пісочина": "Історія слободи Пісочинської" та "Пісочинський Свято-Василівський храм ". Він - почесний член Національної спілки краєзнавців України та клубу "Краєзнавець". Крім того В.О. Черноморець - член Міжрегіональної спілки письменників України та Всеукраїнської творчої спілки "Конгрес літераторів України".

      На зустрічі Віталій Олександрович розповів студентам ННІ БМ про історію та сьгодення українського козацтва. Він ознайомив присутніх зі своїми книгами з краєзнавства. На пам'ять про цю зустріч Віталій Олександрович подарував науковій бібліотеці ХНТУСГ деякі зі своїх видань.

      Зустріч пройшла в невимушеній обстановці. Студенти були зацікавлені розповіддю Віталія Олександровича та задали йому багато питань про  діяльність українського козацтва.

      Зустріч було проведено головним бібліографом НБ ХНТУСГ, канд. наук із соціальних комунікацій Н.Г. Грабар.

         

 

    

 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозиторії ХНТУСГ

Час плине, а пам’ять залишається: книги, що увіковічили Майдан та його Героїв

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61050
Телефон

Відділ обслуговування користувачів:
+380 (57) 732-9963  kireeva_cn@ukr.net

Інформаційно-бібліографічний відділ:
+380 (57) 732-9963  sbo.hntusg@ukr.net

Відділ інформаційних технологій та комп'ютерного забезпечення:
+380 (57) 732-9963  avt2.73@ukr.net

Відділ комплектування та наукової обробки документів:
+380 (57) 732-9963  komplhim17@gmail.com

Новини бібліотеки

Всеукраїнська наукова конференція «Література. Духовність. Нація»

2019-05-20

17 травня 2019 року Тетяна  Сьомак, бібліотекар I категорії, взяла участь у Всеукраїнській науковій конференції «Література. Духовність. Нація», що відбулася  у Національному літературно-меморіальному музеї ім. Г. С. Сковороди (с. Сковородинівка, Золочівського району Харківської області).

XIV Всеукраїнська конференція молодих вчених та спеціалістів "Історія освіти, науки і техніки в Україні"

2019-05-17

Директор Наукової бібліотеки Ніколаєнко Н. М. 17 травня 2019 р. взяла участь у  XIV Всеукраїнській конференції молодих вчених та спеціалістів "Історія освіти, науки і техніки в Україні" з доповіддю "Розвиток інформаційно-галузевого ресурсу для фахівців сільськогосподарської галузі"

Зустріч з директором Державної наукової установи «Книжкова палата України ім. Івана Федорова»

2019-05-15

15 травня в Харківському національному університеті радіоелектроніки відбулася зустріч з директором Державної наукової установи «Книжкова палата України ім. Івана Федорова» – М. І. Сенченком, яка була присвячена 100-літтю створення закладу. На зустрічі були присутні провідні фахівці бібліотек ЗВО м. Харкова, у тому числі директор НБ ХНТУСГ Ніколаєнко  Н. М. та заступник директора НБ Наугольнова Н. Г.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка