козацтво

       16 жовтня 2012 року у читальному залі № 3 НБ ХНТУСГ відбулася зустріч з генералом козацького війська Черноморцем Віталієм Олександровичем. Зустріч було присвячено святкуванню Дня українського козацтва.   14 жовтня Україна святкувала День українського козацтва, що збігається зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, яка   є покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань. 

      В. О. Черноморець є автором книг серії "Історія Пісочина": "Історія слободи Пісочинської" та "Пісочинський Свято-Василівський храм ". Він - почесний член Національної спілки краєзнавців України та клубу "Краєзнавець". Крім того В.О. Черноморець - член Міжрегіональної спілки письменників України та Всеукраїнської творчої спілки "Конгрес літераторів України".

      На зустрічі Віталій Олександрович розповів студентам ННІ БМ про історію та сьгодення українського козацтва. Він ознайомив присутніх зі своїми книгами з краєзнавства. На пам'ять про цю зустріч Віталій Олександрович подарував науковій бібліотеці ХНТУСГ деякі зі своїх видань.

      Зустріч пройшла в невимушеній обстановці. Студенти були зацікавлені розповіддю Віталія Олександровича та задали йому багато питань про  діяльність українського козацтва.

      Зустріч було проведено головним бібліографом НБ ХНТУСГ, канд. наук із соціальних комунікацій Н.Г. Грабар.

         

 

    

 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами
НБ ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка