козацтво

       16 жовтня 2012 року у читальному залі № 3 НБ ХНТУСГ відбулася зустріч з генералом козацького війська Черноморцем Віталієм Олександровичем. Зустріч було присвячено святкуванню Дня українського козацтва.   14 жовтня Україна святкувала День українського козацтва, що збігається зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, яка   є покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань. 

      В. О. Черноморець є автором книг серії "Історія Пісочина": "Історія слободи Пісочинської" та "Пісочинський Свято-Василівський храм ". Він - почесний член Національної спілки краєзнавців України та клубу "Краєзнавець". Крім того В.О. Черноморець - член Міжрегіональної спілки письменників України та Всеукраїнської творчої спілки "Конгрес літераторів України".

      На зустрічі Віталій Олександрович розповів студентам ННІ БМ про історію та сьгодення українського козацтва. Він ознайомив присутніх зі своїми книгами з краєзнавства. На пам'ять про цю зустріч Віталій Олександрович подарував науковій бібліотеці ХНТУСГ деякі зі своїх видань.

      Зустріч пройшла в невимушеній обстановці. Студенти були зацікавлені розповіддю Віталія Олександровича та задали йому багато питань про  діяльність українського козацтва.

      Зустріч було проведено головним бібліографом НБ ХНТУСГ, канд. наук із соціальних комунікацій Н.Г. Грабар.

         

 

    

 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозиторії ХНТУСГ

Тобі першокурснику.

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

День Конституції України

2019-06-27

Прийняття Конституції в 1996 році закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність,стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. День Конституції України святкується щорічно 28 червня і відповідно до Основного Закону є державним святом та неробочим днем.

Олександр Нанка: "Гарний початок – половина справи, як казав Платон!"

2019-06-25

За сприяння Наукової бібліотеки наприкінці червня в рамках рейтингування кафедр була вперше організована виставка наукової, навчальної і навчально-методичної літератури, виданої науковцями 32 кафедр Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка протягом 2018-2019 навчального року, наявної у бібліотечному фонді.

Міжнародна науково-практична конференція «Наукова еволюція досліджень бібліоінформаційної ноосфери»

2019-06-21

19 – 21 червня 2019 р. директор Наукової бібліотеки Ніколаєнко Н.М. взала участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Наукова еволюція досліджень бібліоінформаційної ноосфери», яка відбулася на базі Наукової бібліотеки ОНУ імені І.І. Мечникова (м. Одеса).

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка