мапенич1

 

   

ББК 65.052.2я73

М25 Маренич Т.Г. Бухгалтерський облік у схемах і таблицях[Текст]: навч. посіб. для студентів напряму підготовки  «Облік і аудит» у галузі знань 0305 «Економіка та підприємництво» в 2-х ч. Ч.1. – Х.: Міськдрук, 2011 – 190 с.

В першій частині навчального посібника розкриваються питання загальної теорії бухгалтерського обліку: поняття, сутність, предмет і метод бухгалтерського обліку; бухгалтерський баланс; рахунки бухгалтерського обліку і подвійний запис; документація й інвентаризація; оцінка і калькуляція; план рахунків бухгалтерського обліку; форми бухгалтерського обліку; основи організації звітності та бухгалтерського обліку.

Навчальний посібник покликаний допомогти його користувачам швидко засвоїти великий обсяг матеріалу. Для студентів напряму підготовки «Облік і аудит», а також «Економіка підприємства», у галузі знань 0305 «Економіка та підприємництво».

 

Місце зберігання: б. п .№3( вул. Артема, 44). 

     

 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Круглий стіл «Харківська бібліотечна науково-освітня школа: зв'язок та спадкоємність поколінь»

2019-11-22

Заступниця директорки Наукової бібліотеки ХНТУСГ Рибальченко О. М. 21 листопада взяла  участь у круглому столі «Харківська бібліотечна науково-освітня школа: зв'язок та спадкоємність поколінь»

Щорічна конференція УБА

2019-11-22

Директорка Наукової бібліотеки ХНТУСГ Ніколаєнко Наталія Миколаївна 21 - 22 листопада 2019 року прийняла участь у роботі Щорічної конференції Української бібліотечної асоціації

До дня Гідності і Свободи

2019-11-20

Для відданя належної шани патріотизму й мужності українських громадян - учасників АТО. Наукова бібліотека пропонує ознайомитись з віртуальною виставкою однієї книги  "Місячна соната війни" Леоніда Логвиненка та з добіркою книг про війну на Сході України "Війна, що торкнулася кожного"

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка