Математика-4

 

Шелудько, Г. А.

            Функціональні рівняння. Задачі та вправи [Текст] : навч. посіб. / Г. А. Шелудько, Н. В. Сметанкiна, С. В. Угрiмов. - Х. : [б. в.], 2005. - 294 с. - Бібліогр.: с. 289-290. - ISBN 966-8726-10-3.

Анотація:Навчальний посібник із застосування елементарних методів і прийомів розв'язання функціональних рівнянь з дискретним і неперервним аргументом, що містить необхідний мінімум теоретичних відомостей і досить велике число прикладів для їх ілюстрації. Наведено численні вправи з відповідями і вказівками для розв'язання. Посібник розраховано на широкі кола викладачів, студентів, інженерів і аспірантів, а також осіб, які виявляють інтерес до розв'язання функціональних рівнянь, пов'язаних із задачами, що виникають у їх роботі. 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами
НБ ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

22 жовтня ‒ 85 років від дня народження Бориса Ілліча Олійника

2020-10-22

Український поет, перекладач, дійсний член НАН України, голова Українського фонду культури (1987-2017), Герой України (2005), почесний академік Академії мистецтв України Борис Ілліч Олійник народився 22 жовтня 1935 року

21 жовтня ‒ Міжнародний день академічної доброчесності

2020-10-21

21 жовтня вся світова спільнота відзначає Міжнародний день академічної доброчесності. Українська наукова та освітня спільнота все більше звертається до питань академічної доброчесності та впровадження міжнародних академічних стандартів.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка