Математика-4

 

Шелудько, Г. А.

            Функціональні рівняння. Задачі та вправи [Текст] : навч. посіб. / Г. А. Шелудько, Н. В. Сметанкiна, С. В. Угрiмов. - Х. : [б. в.], 2005. - 294 с. - Бібліогр.: с. 289-290. - ISBN 966-8726-10-3.

Анотація:Навчальний посібник із застосування елементарних методів і прийомів розв'язання функціональних рівнянь з дискретним і неперервним аргументом, що містить необхідний мінімум теоретичних відомостей і досить велике число прикладів для їх ілюстрації. Наведено численні вправи з відповідями і вказівками для розв'язання. Посібник розраховано на широкі кола викладачів, студентів, інженерів і аспірантів, а також осіб, які виявляють інтерес до розв'язання функціональних рівнянь, пов'язаних із задачами, що виникають у їх роботі. 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозиторії ХНТУСГ

Тобі першокурснику.

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

День Конституції України

2019-06-27

Прийняття Конституції в 1996 році закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність,стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. День Конституції України святкується щорічно 28 червня і відповідно до Основного Закону є державним святом та неробочим днем.

Олександр Нанка: "Гарний початок – половина справи, як казав Платон!"

2019-06-25

За сприяння Наукової бібліотеки наприкінці червня в рамках рейтингування кафедр була вперше організована виставка наукової, навчальної і навчально-методичної літератури, виданої науковцями 32 кафедр Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка протягом 2018-2019 навчального року, наявної у бібліотечному фонді.

Міжнародна науково-практична конференція «Наукова еволюція досліджень бібліоінформаційної ноосфери»

2019-06-21

19 – 21 червня 2019 р. директор Наукової бібліотеки Ніколаєнко Н.М. взала участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Наукова еволюція досліджень бібліоінформаційної ноосфери», яка відбулася на базі Наукової бібліотеки ОНУ імені І.І. Мечникова (м. Одеса).

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка