new-main

 

     
 
 

   ОГОЛОШЕННЯ     Семінар: «Наукометричні показники і джерела їх отримання» з 14 по 28 жовтня 2014 р.

     Наукова бібліотека ХНТУСГ проводить семінар: «Наукометричні показники і джерела їх отримання» з 14 по 28 жовтня 2014 р. У зв'язку з тим, що наукометричні показники, наприклад індекс Хірша, грають важливу роль в підрахунках рейтингу ВНЗ України, який вже враховувався в 2013 році, і з метою отримання знань за підрахунком вищеназваного індексу, який буде включений в наукові звіти кафедр в 2014 році, Наукова бібліотека ХНТУСГ проводить семінар: «Наукометричні показники і джерела їх отримання». План семінару:

читати далі...   Зустріч з доктором технічних наук, професором Лебедєвим А. Т.

     14 жовтня в рамках проведення Декади технічної літератури відбудеться зустріч з доктором технічних наук, професором Лебедєвим А. Т. Запрошуємо всіх бажаючих до читальної зали №1 (Московський пр., 45, 2 поверх).  Декада технічної книги з 6 по 15 жовтня 2014 р.

     Наукова бібліотека ХНТУСГ проводить Декаду технічної книги. До Вашої уваги будуть представлені книжкові виставки, відкриті перегляди літератури, тематичні огляди, Дні інформації, тематичні списки літератури та інші заходи, на яких можна ознайомитися з новими і класичними виданнями технічної літератури. План заходів з проведення Декади технічної книги:

читати далі...   До уваги викладачів та студентів спеціалізованих груп з навчанням англійською мовою! 

     Наукова бібліотека пропонує безкоштовний доступ до 170 англомовних підручників, автори яких – відомі вчені. Крім того – безкоштовний доступ до 1000 он-лайн курсів від провідних світових університетів  

читати далі... 
 

У науковій бібліотеці за адресою вул. Артема, 44 можна ознайомитися з дисертацією Івакіної Катерини Яківни  « Підвищення якості електричної енергії тягової підстанції постійного струму в замкнутих структурах »  на здобуття вченого ступеня доктора технічних наук. Захист відбудеться 24 жовтня 2014 р. о 10-00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.832.01 у ХНТУСГ за адресою вул. Артема,44.
 

У науковій бібліотеці за адресою вул. Артема, 44 можна ознайомитися з дисертацією Івакіної Катерини Яківни  « Підвищення якості електричної енергії тягової підстанції постійного струму в замкнутих структурах »  на здобуття вченого ступеня доктора технічних наук. Захист відбудеться 24 жовтня 2014 р. о 10-00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.832.01 у ХНТУСГ за адресою вул. Артема,44.
 

У науковій бібліотеці за адресою вул. Артема, 44 можна ознайомитися з дисертацією Повороженка Євгенія Віталійовича  « Розробка методів і засобів механізації розвантаження насипних вантажів з урахуванням надійності елементів напіввагонів »  на здобуття вченого ступеня кандидата технічних наук. Захист відбудеться 7 листопада 2014 р. о 13-00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К64.832.03 у ХНТУСГ за адресою вул. Артема,44.
 

У науковій бібліотеці за адресою вул. Артема, 44 можна ознайомитися з дисертацією Сисенка Ігора Івановича  « Підвищення зносостійкості трібосистем двотактного двигуна застосуванням моторних олив на рослинній основі »  на здобуття вченого ступеня доктора технічних наук. Захист відбудеться 7 листопада 2014 р. о 10-00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К64.832.03 у ХНТУСГ за адресою вул. Артема,44.  Уся Україна — в одній енциклопедії

   За спільним проектом Національної академії наук України та Наукового товариства ім. Шевченка здійснюється видання Енциклопе́дії суча́сної Украї́ни (ЕСУ) — багатотомне енциклопедичне видання (алфавітна енциклопедія) про Україну у всіх вимірах від початку XX століття до сьогодення. Наукова бібліотека ХНТУСГ отримала у свій фонд 2-й – 13-й томи цього авторитетного видання. Колектив ХНТУСГ та Наукова бібліотека горді тим, що на сторінках ЕСУ можна зустріти статті-персоналії, які присвячені науковцям і освітянам нашого університету: Белебеха І.О., Войтов В.А., Евсюков Т.П., Завгородній О.І., Завєтний С.О., Заїка П.М., Ковтун Ю.І. Запрошуємо ознайомитися з цим фундаментальним виданням, де особлива увага приділяється явищам, процесам, поняттям, що характеризують добу державної незалежності України (бібліотечний пункт №1, інформаційно-бібліографічний відділ, пр. Московський,45; бібліотечний пункт № 3, вул. Артема,44).

читати далі...  

Календар знаменних і пам'ятних дат

Заходи цього місяця

Ювілеї року  

Презентації, виставки до знаменних дат року

Клуб «Патріот»  (Новини та подорожі)

Пізнай свою країну
Цікаве про Харків

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2020-02-24

Основи розрахунку та конструкції деревообробного обладнання [Текст] : підручник / В. В. Шостак [та ін.] ; за ред. В. В. Шостак ; Нац. лісотехн. ун-т України. – Львів : Вид-во "Львів. політехніка", 2012. – 392 с.

Засідання Бібліотечної ради ХНТУСГ

2020-02-20

В Науковій бібліотеці 20.02.2020 р. відбулося засідання Бібліотечної ради ХНТУСГ, на якому було розглянуто питання щодо виконання «Плану видання наукових, навчальних та навчально-методичних видань навчально-науковими інститутами ХНТУСГ в 2019-2020 навчальному році».

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка