Сьогодні, 9 листопада, в День української писемності та мови, з метою єднання, підтримки та розвитку державної мови співробітники Наукової бібліотеки активно долучились до масштабного проєкту Національної радіокомпанії України – написання Всеукраїнського диктанту національної єдності, бо рідне слово є джерелом духовних надбань, оберегом наших традицій і звичаїв, запорукою інтелектуального розвитку і поступу в загальнолюдському житті. Тож, свої знання з української мови співробітники Наукової бібліотеки перевіряли і на робочих місцях, і в приміщеннях читальних залів бібліотеки.
![](/sites/default/files/2021-11/2%20%D0%B4%D0%B8%D0%BA%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%82.jpg)
![](/sites/default/files/2021-11/1%20%D0%B4%D0%B8%D0%BA%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%82.jpg)