1 вересня – День Знань

«Знання – це скарб,  а плідна праця – ключ до нього» Народна мудрість

Шановні викладачі та студенти університету! Щиро вітаємо Вас з початком нового навчального року та Днем Знань – справжнім святом мудрості!  Бажаємо усім міцного здоров'я, творчої наснаги, натхнення, впевненості в своїх силах та співпраці з Науковою бібліотекою.

День Знань – дивовижне свято, що проходить не тільки в Україні, але і в багатьох країнах Європи. Офіційно 1 вересня стали відзначати з 1980 року після указу Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 № 3018-Х «Про святкові і пам'ятні дні». В цей день біля кожного навчального закладу проходять урочисті заходи. День Знань ‒  свято, яке покликане підкреслити важливість освіти для країни і в житті окремої людини.

Шановні першокурсники! Ваш надійний помічник, супутник у навчанні – Наукова бібліотека вітає Вас зі вступом до Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка. Впродовж всього навчання Вам належить стати висококваліфікованими спеціалістами, у майбутньому ‒ частинкою інтелектуального потенціалу України. Тож нехай шлях професійного зростання буде позначений успіхами і вагомими здобутками!

Наукова бібліотека пропонує Вам переглянути відеобесіду «Тобі першокурснику!», відеоогляд «Скарбниця слів»  та презентацію «Як користуватися електронними ресурсами НБ ХНТУСГ»

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами
НБ ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка