15 листопада ‒ День працівників сільського господарства України

Сільськогосподарська галузь для української держави завжди була однією їх пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки країни. Питання організації виробництва та підтримки продовольчого забезпечення для окремої держави актуальні в усі часи. Від цього залежить не тільки життєздатність і самодостатність країни та суспільства, але й безліч найрізноманітніших напрямків людської діяльності.

Щорічно у третю неділю листопада в Україні відзначається День працівників сільського господарства, яке було започатковане в 1993 році згідно Указу президента України. Це свято не лише працівників сільськогосподарських підприємств, а й мільйонів селян і сотень тисяч студентів аграрних закладів вищої освіти. Свято тих, хто взяв на себе найважчу і найважливішу турботу ‒ працювати на нашій землі, тому що з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави.

Значний вклад в ефективний розвиток сільського господарства вносять і науковці ХНТУСГ ім. П. Василенка, готуючи висококваліфікованих конкурентоспроможних фахівців, як для вітчизняного, так і європейського ринків праці. Науковцями активно розробляються, удосконалюються та впроваджуються у виробництво новітні технології, проводяться фундаментальні і прикладні наукові дослідження, спрямовані на вирішення пріоритетних проблем і завдань аграрної галузі.

Вітаємо з професійним святом ‒ Днем працівників сільського господарства! Бажаємо вагомих успіхів у роботі та натхнення до нових здобутків! Хай щедра осінь обдарує вас своїми плодами, принесе в кожну родину щастя, добробут, мир і спокій! Нехай усі дні вашого життя завжди будуть ясними, ниви рясними, а дощі вчасними!

Наукова бібліотека пропонує переглянути віртуальні виставки «Розробки вчених ННІ ТС», «Розробки вчених ННІ МСМ», «Енергетика в сільському господарстві» та «Вчені засновники аграрної науки»

Для пошуку видань з даної тематики радимо скористатися Електронним каталогом Наукової бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами
НБ ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2020-11-30

Технологічна блочно-варіантна система машиновикористання в землеробстві України [Текст] : моногр. Ч. 1 / Ю. І. Ковтун [та ін.] ; Харків. нац. техн. ун-т сіл. госп-ва ім. П. Василенка. – Харків : Планета-Прінт, 2020. – 204 с.

Книга тижня

2020-11-23

Сівозміни та родючість чорнозему Лівобережного Лісостепу [Текст] : моногр. / О. В. Демиденко [та ін.] ; Черкас. держ. с.-г. досл. станція ННЦ "Ін-т землеробства НААН". – Сміла : Чорнобаїв. комун. поліграф. підпр-во, 2019. – 483 с. : рис., табл.–Бібліогр. наприкінці розд.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка