15 листопада ‒ День працівників сільського господарства України

Сільськогосподарська галузь для української держави завжди була однією їх пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки країни. Питання організації виробництва та підтримки продовольчого забезпечення для окремої держави актуальні в усі часи. Від цього залежить не тільки життєздатність і самодостатність країни та суспільства, але й безліч найрізноманітніших напрямків людської діяльності.

Щорічно у третю неділю листопада в Україні відзначається День працівників сільського господарства, яке було започатковане в 1993 році згідно Указу президента України. Це свято не лише працівників сільськогосподарських підприємств, а й мільйонів селян і сотень тисяч студентів аграрних закладів вищої освіти. Свято тих, хто взяв на себе найважчу і найважливішу турботу ‒ працювати на нашій землі, тому що з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави.

Значний вклад в ефективний розвиток сільського господарства вносять і науковці ХНТУСГ ім. П. Василенка, готуючи висококваліфікованих конкурентоспроможних фахівців, як для вітчизняного, так і європейського ринків праці. Науковцями активно розробляються, удосконалюються та впроваджуються у виробництво новітні технології, проводяться фундаментальні і прикладні наукові дослідження, спрямовані на вирішення пріоритетних проблем і завдань аграрної галузі.

Вітаємо з професійним святом ‒ Днем працівників сільського господарства! Бажаємо вагомих успіхів у роботі та натхнення до нових здобутків! Хай щедра осінь обдарує вас своїми плодами, принесе в кожну родину щастя, добробут, мир і спокій! Нехай усі дні вашого життя завжди будуть ясними, ниви рясними, а дощі вчасними!

Наукова бібліотека пропонує переглянути віртуальні виставки «Розробки вчених ННІ ТС», «Розробки вчених ННІ МСМ», «Енергетика в сільському господарстві» та «Вчені засновники аграрної науки»

Для пошуку видань з даної тематики радимо скористатися Електронним каталогом Наукової бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Послуги МБА та ЕДД

Послуги МБА та ЕДД НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Літня академія Elsevier

2021-07-12

Шановні науковці! Компанія «Elsevier» протягом липня-серпня проведе низку вебінарів українською й англійською мовами в рамках проєкту «Літня академія Elsevier».

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка