28 жовтня – 75 річниця визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня – одна із найбільш значущих дат в історії України. Цього року наша держава відзначає 75-ту річницю вигнання нацистів з України. Адже саме в цей день, у далекому 1944 році, відбулось остаточне вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників за межі сучасної України. У часи жахливого лихоліття, Україна 1225 днів і ночей перебувала в епіцентрі запеклих фронтових ураганів, які двічі пронеслися територією нашої держави. Довгим, тернистим і вкрай кровопролитним був шлях визволення українських земель. Здобута перемога коштували нам, за різними оцінками, від восьми до десяти мільйонів невинно загублених життів,  понад 700 міст і 28 тисяч сіл були зруйновані

            Ми схиляємо голову, вшановуючи пам’ять тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах. Всі ми в неоплатному боргу перед полеглими у справедливій боротьбі за гідність людини, за мирне небо.

Наукова бібліотека пропонує Вашій увазі віртуальну виставку однієї книги  «Пам’ятаємо героїв»

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

20 ЛЮТОГО - ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

2020-02-19

20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії та людські цінності.

Книга тижня

2020-02-17

Академічна чесність як основа сталого розвитку університету [Текст] : колектив. моногр. / за ред.: Т. В. Фінікова, А. Є. Артюхова. – Київ : Таксон, 2016. – 234 с.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка