В рамках проведення Всесвітнього тижня медійної та інформаційної грамотності в Науковій бібліотеці ХНТУСГ 29 жовтня 2021 року відбулась онлайн презентація "Фейковим журналам - ні", яку провела заступник директора наукової бібліотеки Рибальченко О. М. На заході слухачі були ознайомлені з характерними ознаками хижацьких журналів та видань-клонів, які досі вводять в оману авторів-науковців. Щоб попередити всіх можливих жертв обману , було наголошено, що вчені мають ретельно перевіряти видання для публікацій, мати свідоме споживання інформації, інформаційну грамотність, адже уважне і ретельне ставлення до джерел інформації — риса медіаграмотної людини.
![](/sites/default/files/2021-10/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2021-10-29_14-53-13-063.jpg)