7 січня ‒ Різдво Христове

Одне з 12 головних церковних свят, що має багатовікові традиції – Різдво Христове. У цей день віряни відзначають народження Ісуса Христа. Коли народився Ісус, від Віфлеємської зірки почало йти яскраве світло, яке і сповістило світу про народження Спасителя. Світло зірки вказало дорогу й східним мудрецям – волхвам, які щедро обдарували немовля – звідси і бере свій початок традиція дарувати подарунки на Різдво.

Після святкової служби в храмі, за столом збирається вся родина, кажучи замість привітання слова: «Христос Рождається! Славімо його!». 7 січня – дата закінчення посту, тому господині на цей день готували вже й м'ясні страви. Головною різдвяною стравою вважається кутя – пшенична або рисова каша, змішана з родзинками, маком, медом, горіхами. Також на столі обов'язково має бути узвар – компот із сухофруктів.

Святкують Різдво 12 днів, до Водохреща – 19 січня. Цей період називається Святки. Також на Різдво Христове прийнято колядувати, а колядників обдаровувати грішми й солодощами. На це свято в кожному домі також випікали пироги, пряники, колядки – це вироби з житнього прісного тіста з начинкою, якими пригощали колядників.

Нехай це Різдво стане ще одним яскравим моментом у житті. Вітаємо! 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами
НБ ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

До Дня науки в Україні

2021-05-10

Шановні викладачі, аспіранти,студенти! Запрошуємо на  відкриту онлайн лекцію "Культура академічної доброчесності", яка відбудеться 14.05.2021р. о 8-45

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка