8 липня – День родини в Україні

«В щасливі і сумні години,
Куди б нам не стелили шлях,
Не згасне вогнище родинне
В людських запалених серцях»
Дмитро Білоус

День родини, установлений Указом Президента України № 1209/2011 «Про відзначення в Україні деяких пам'ятних дат і професійних свят» від 30 грудня 2011 року і святкується щорічно 8 липня, починаючи з 2012 року. Українське молоде свято присвячене, у першу чергу, любові, взаєморозумінню, гармонії і вірності.

Символічно, що саме в цей день православні християни вшановують святих Петра і Февронію, які є покровителями сім'ї та шлюбу.

Родина – для кожного надзвичайно важлива! Кожна людина і кожний народ мають свої святині. Для кожної сім’ї важливий зв'язок поколінь. Для кожного з нас носіями духовності є наші батьки, і берегиня родинного вогника – мати. Пам'ять про своїх предків була природною потребою. Саме рідні завжди підтримують у важку хвилину та радіють успіхам. Ніде не відчуваєш себе так добре, як у колі близьких. Родина – поняття священне, її потрібно берегти та шанувати!

Наукова бібліотека пропонує Вам віртуальний огляд «Обереги української родини» , який познайомить вас цікавою інформацією про сім'ю, рід, родовід. Представлені в огляді книги про звичаї, традиції української родини, про її обереги – пропонуємо до читання.

Бажаємо всім українським сім'ям мирного неба, міцного здоров'я, щасливої долі та непохитної твердості родинних стосунків,щоб кожна родина України дотримувалася народних традицій та мала гарні родинні обереги.

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами
НБ ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

4 серпня – народився Антін Крушельницький

2020-08-04

Антін Крушельницький – відомий український письменник, есеїст, науковець, літературний критик, журналіст, педагог, міністр освіти УНР, редактор шкільних хрестоматій з української літератури, громадський та політичний діяч кінця ХІХ – першої третини ХХ століття.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка