Компанія Clarivate запрошує науковців взяти участь у вебінарі "Авторські профілі науковця: бонус чи тягар",
що відбудеться 9 лютого 2021.
Тези: Доробок наукового працівника складається з опублікованих праць, які можуть бути представлені різними видами: статті, монографії, глави книг, матеріали конференцій, патенти тощо. Опубліковані у різних виданнях, часто під час роботи в різних установах, а інколи і під іншим прізвищем (якщо відбулася зміна прізвища), що унеможливлює автоматичного створення коректного профілю науковця. Цікавість наукової спільноти оцінюється за отриманими цитуваннями. Часто для первинної кваліфікаційної оцінки необхідно надати перелік публікацій та дані за цитуванням, а для науковця показник індексу Гірша. Формула h-index достатньо проста, але підрахунки проводяться за різними базами даних з різним контентом, певними особливостями індексації, що призводить до різних значень h-index у одного науковця.
Для упорядкування колекції наукового доробку існує декілька авторських профілів. Про створення формування та підтримання у актуальному стані Publons|ResearcherID, ORCID, ResearchGate, Google Scholar: запропонований вебінар. Також зупинимося на складнощах, що можуть виникнути при пошуку робіт певного автора у Web of Science Core Collection та як їх подолати. Як оцінити науковий доробок автора. Чи можна вплинути на цитованість роботи? Чи може автор розмістити роботи у відкритому доступні. Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація:
10:15–11:15 https://bit.ly/2M0Dk4L
16:15–17:15 https://bit.ly/2LQOHfH
Заходи безкоштовні, українською.
Необхідна попередня реєстрація.
Для зручності слухачів вебінари ідуть у двох повторах о 10:15 та о 16:15. Оберіть зручний час, перейдіть за відповідним посиланням, натиснув слово Register заповніть анкету.
За умови прослуховування більше 90% часу надсилається електронний сертифікат учасника