Бабин Яр… Наш біль… Наша пам’ять…

Цьогоріч 29–30 вересня виповниться 80 років, відколи у Бабиному Яру в Києві були розстріляні перші жертви нацистської політики винищення – майже 34 тисячі київських євреїв. Бабин Яр – страшна сторінка в історії всього людства, пам'ять про яку залишається в документальному і художньому слові.

У ці дні Наукова бібліотека запрошує усіх бажаючих до читального залу №3 за адресою вул. Алчевських, 44  переглянути експозицію книжкової виставки  «Бабин Яр: пам'ять на тлі історії» та віртуальну виставку «Трагедія Бабиного Яру: біль і пам’ять», на яких представлені книги про трагічну подію осінніх днів 1941 року – знищення єврейського населення.

Час може зарубцювати рани, проте він безсилий загасити нашу пам'ять. Усі ми маємо пам’ятати про цей злочин, щоб ніколи знову не допустити його жахливого повторення. Бережімо вічну пам’ять про десятки тисяч невинно розстріляних. Пам'ятаємо кожного! 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Послуги МБА та ЕДД

Послуги МБА та ЕДД НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Сканер у подарунок для бібліотеки

2021-12-28

Напередодні новорічних свят Наукова бібліотека отримала від  керівництва ДБТУ довгоочікуваний планетарний сканер, необхідний для оцифрування колекцій рідкісних і цінних видань.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка